Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Новини

Виставка малюнків «Доброта очима дітей» до 100-річчя Червоного Хреста

В рамках відзначення 100-річчя Всеукраїнської та районної організації Червоного Хреста на території Оріхівської міської ОТГ відділом культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Оріхівської міської ради у квітні був оголошений конкурс серед вихованців та учасників художньої самодіяльності підпорядкованих закладів культури на тему: «Доброта очима дітей».
Конкурс проводився з метою виховання у дітей почуття милосердя та гуманності. Основною вимогою конкурсу було дотримання тематики - відзначення річниці від створення Товариства Червоного Хреста.
В конкурсі малюнків взяли участь учні художнього відділення комунального закладу «Оріхівська дитяча музична школа імені Марії Сокіл», учні комунального закладу «Новопавлівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» та учні комунального закладу «Нестерянська спеціалізована різнопрофільна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів».
Малюнки, що були запропоновані на розгляд організаційному комітету виконані у довільній графічній, живописній формах, намальовані олівцями, олійними, акварельними фарбами та гуашшю.
За рішенням організаційного комітету всіх учасників конкурсу відзначено подяками відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Оріхівської міської ради за активну участь у конкурсі та своєрідне бачення доброти, що має оточувати наше життя, а найкращі роботи представлені на виставці, що діятиме протягом тижня з 23 по 27 квітня 2018 року в Оріхівському центральному будинку культури з 8.00 до 17.00.
Тож вітаємо переможців конкурсу:
- учнів художнього відділення комунального закладу «Оріхівська дитяча музична школа імені Марії Сокіл»: Ціммерман Аліна, Бочарова Тетяна, Соляник Каріна, Доновська Єлизавета, Каштанова Варвара, Вигівська Надія, Москаленко Марк;
- учнів комунального закладу «Новопавлівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»: Діброва Катерина, Гогунська Валентина, Безпалько Аріна, Гогунська Лілія, Гук Євгенія, Ковальчук Аліна, Красножон Іван;
- учнів комунального закладу «Нестерянська спеціалізована різнопрофільна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»: Мовчан Вероніка, Акрачкова Кіра, Богач Ольга, Хохлова Варвара, Миленький Максим, Гармаш Єлизавета, Хвостова Анастасія, Бут Анастасія.
Запрошуємо переглянути чудові роботи дітей.

За інформацією відділу культури, туризму
та охорони культурної спадщини виконавчого комітету

 Вівторок, 24 Квітня 2018 16:34 | Переглядів: 1652

Пошук

Анонси

Актуально

Оголошення

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Правила благоустрою міста Оріхова

Корисні посилання