Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Новини

Змінилася адреса розташування щотижневого ярмарку в м.Оріхів

Починаючи з 27 квітня 2018 року, згідно рішення виконавчого комітету від 19.04.2018 № 354 «Про визначення місця для проведення ярмарку на території м.Оріхів», місцем проведення щотижневого ярмарку визначено майданчик Центрального ринку м. Оріхів по вулиці Івана Мазепи (Воровського).
Метою перенесення ярмарку є залучення додаткових обсягів сільськогосподарської продукції, забезпечення зниження реалізаційних цін, створення сприятливих умов для реалізації продовольчої продукції фермерами та населенням району, захист прав споживачів від ризиків придбання недоброякісної продукції, підтримка інтересів підприємців, які легально проваджують діяльність, сплачуючи обов’язкові податки та збори, ліквідація незаконної торгівлі.
На Центральному ринку буде впроваджено реалізацію продукції відповідно до груп товарів з урахуванням товарного сусідства. Для учасників (продавців), які реалізують швидкопсувні продукти тваринного і рослинного походження буде надаватись можливість підключення автономних холодильних камер або іншого обладнання до електричної мережі, яке забезпечує виконання вимог зберігання та продажу.
Планується проведення переговорів з перевізниками маршрутних автобусів по зміні маршрутів в дні проведення ярмарку задля забезпечення підвозу покупців до Центрального ринку.
Враховуючи зазначене, звертаємося до містян, мешканців району та гостей нашого міста з розумінням віднестися до змін, які відбулися в проведенні ярмарків, до тимчасових незручностей, які можуть виникнути у зв'язку з підготовкою і проведенням ярмаркової діяльності та запрошуємо до придбання продуктів харчування за новою адресою.

За інформацією відділу бюджетних відносин
виконавчого комітету Оріхівської міської радиВівторок, 24 Квітня 2018 10:43 | Переглядів: 409

Пошук

Анонси

Актуально

Оголошення

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Правила благоустрою міста Оріхова

Корисні посилання