Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Новини

Урочисті проводи призовників Оріхівщини до лав Збройних Сил України

10 квітня в районному Будинку культури відбулися урочисті проводи призовників району до лав Української Армії за участі керівників райдержадміністрації, об’єднаних територіальних громад, райвійськкомату, представників громадських організацій, учнівської молоді, а також рідних та близьких новобранців.
З вітальними словами та найкращими побажаннями до призовників звернувся голова призовної комісії, перший заступник голови райдержадміністрації О.Ю. Цибулько.
Від імені голів всіх об’єднаних територіальних громад району призовників вітав Оріхівський міський голова С.М. Герасименко, який запевнив, що армійський вишкіл додасть сьогоднішнім призовникам мужності та сили, а також побажав кожному з них здоров’я, відваги, витримки та найскорішого повернення додому. Звертаючись до батьків, голова громади висловив вдячність за виховання справжніх патріотів рідної України.
Районний військовий комісар Ю.М. Сергієнко, у своєму вітальному слові зазначив, що цієї весни 24 юнаків нашого району поповнять лави Збройних Сил України та інших військових формувань. Вітаючи призовників з цією вважливою у їх житті подією, зазначив, що сьогодні саме той час, коли наша держава і весь український народ потребує надійного захисту, наполегливості, розуму та уміння.
Громадський активіст, голова ГО «Воїнів-ветеранів АТО Оріхівського району» В.Ф. Намлієв подякував юнакам за прийняте ними рішення служити своїй країні, яке гідне справжніх чоловіків.
Міцного здоров'я, успіхів у майбутній службі, добросовісно виконувати свій священний обов'язок побажав голова районної організації ветеранів прикордонних військ О.Л. Ненадов.
Від новобранців призову «Весна-2018» слово тримав представник Оріхівської ОТГ, житель с. Новоандріївка Сергій Павленко, який зазначив, що вони йдуть до лав армії для того, щоб впевнитись у своїх силах, що вони справжні захисники своєї держави, громади та родини.
Благословити на ратну службу наших призовників прийшли настоятелі релігійних громад Свято-Покровського храму УПЦ МП о. Анатолій та Свято-Володимирського храму УПЦ КП о. Степан.
Хвилюючі слова від імені батьків, сини яких ідуть в армію, прозвучали з уст Світлани та Володимира Химичів, які побажали синам через рік служби повернутися живими та здоровими до рідної домівки, щоб у щоденному армійському житті їх оберігала материнська молитва та зігрівали спогади про батьківську домівку. Зворушливим подарунком від В. Химича стала пісня – присвята синові.Вівторок, 10 Квітня 2018 18:38 | Переглядів: 699

Пошук

Анонси

Актуально

Оголошення

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Правила благоустрою міста Оріхова

Корисні посилання