Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Прийміть вітання

Новини

Діяльність по впорядкуванню торгівлі

Одним з пріоритетів виконавчого комітету Оріхівської міської ради є створення сприятливих умов для реалізації продовольчої продукції фермерами та населенням району, захист прав споживачів від ризиків придбання недоброякісної продукції, підтримка інтересів підприємців, які легально проваджують діяльність, сплачуючи обов’язкові податки та збори, ліквідація незаконної торгівлі.
З метою вирішення вищезгаданих питань працівниками відділу бюджетних відносин та відділу житлово-комунального господарства та благоустрою виконавчого комітету Оріхівської міської ради та при взаємодії з представниками Пологівського відділення поліції ГУНП в Запорізькій області, Оріхівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області на постійній основі проводяться перевірки з ліквідації незаконної торгівлі. Виконавчим комітетом було розроблено Порядок погодження режиму роботи об’єктів торгівлі та сфери послуг на території м.Оріхів (затверджено рішенням сесії 29.08.2013 №03), Порядок провадження торговельної діяльності за межами торговельних приміщень на території об’єктів благоустрою м.Оріхів (затверджено рішенням сесії 29.08.2013 №57), Положення про організацію та здійснення ярмаркової діяльності на території м.Оріхів (затверджено рішенням сесії 14.07.2016 №03) якими визначено порядок надання дозволів на здійснення діяльності, відповідальність та контроль за його дотриманням.
Так, з 26 по 30 березня 2018 року проводилися рейди в м. Оріхів по вулицях Гоголя, Покровській та біля магазину «Київстар», а також щоп’ятниці перевірялися суб’єкти торгівлі на щотижневому ярмарку на площі Покровській.
В ході перевірок проводилась роз’яснювальна робота відносно можливості реалізації продукції на ринках та ярмарках, або у визначених для здійснення виносної/виїзної торгівлі на території об’єктів благоустрою міста Оріхів (згідно схем які затверджено рішенням виконавчого комітету Оріхівської міської ради від 17.08.2017 №87).
На 2 осіб, які вчасно не відреагували на попередження про незаконність торгівлі в невстановлених місцях, 26.03.2018 представником Пологівського відділення поліції ГУНП в Запорізькій області було складено протоколи про адміністративне правопорушення. На дві особи, які проводили торгівлю на ярмарку без відповідних документів було складено акт ветеринарно-санітарного контролю.
Рейди та перевірки вищезазначеними працівниками відповідних структур проводяться на систематичній основі, тож попереджаємо суб’єктів підприємницької діяльності та населення, що за порушення законодавства в сфері торгівлі вас буде притягнуто до відповідальності, аж до вилучення товару.
Також зазначаємо, що придбання продукції тваринного та рослинного походження на стихійних ринках є величезним ризиком для здоров’я , так як ця продукція не проходить лабораторних досліджень. За фактами проведення досліджень вилученої продукції виявляються збудники кишкових інфекцій та хімічні домішки, які використовуються для довготривалого зберігання. Ще одним негативним фактором незаконної торгівлі є засміченість міста та загромадженість пішохідних доріжок.
Враховуючи зазначене, звертаємося до містян та мешканців району, давайте разом дбати про своє здоров’я та красу нашого міста. Адже коли не буде попиту на продукцію стихійних ринків, при небайдужій поведінці населення до порушників громадського порядку наше з вами життя буде ставати дедалі комфортнішим.

За інформацією відділу бюджетних відносин
виконавчого комітету Оріхівської міської радиВівторок, 03 Квітня 2018 11:44 | Переглядів: 368

Пошук

Актуально

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Правила благоустрою міста Оріхова

Корисні посилання