Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Новини

Завдання влади на місцевому рівні – максимальне наближення якісних послуг до населення

30 березня в міській раді відбувся семінар для діловодів ОТГ, під час якого було розглянуто ряд питань: про організацію діловодства та порядок видачі довідок, організацію на території населених пунктів територіальної громади роботи зі зверненнями громадян, дотримання Плану заходів щодо забезпечення вимог Закону України «Про запобігання корупції» та здійснення антикорупційних дій в Оріхівській міській раді в 2018 році, про організацію роботи по військовому обліку, про висвітлення діяльності виконавчого комітету на підпорядкованій території через сайт міської ради та газеті «Оріхів», про планування та забезпечення проведення особистих прийомів громадян, проведення акції «Великодній кошик солдата» та телемарафону «Пам'ять» тощо.
Завдання влади на місцевому рівні – це максимальне наближення якісних послуг до населення. Наголошено на необхідності обговорення всіх проблемних питань, які виникають на території, і разом шукати шляхи їх вирішення, не залишати без розгляду жодного звернення членів громади.
Про кадрове діловодство, питання внутрішнього трудового розпорядку у виконавчому комітеті міської ради слухали інспектора з кадрів Товкач Я.А.
Участь у заході також взяла заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Трифанова О.М. з питання підготовки Програми соціально-економічного розвитку території, здійснення контролю за дотриманням лімітів за енергоносії та за виконанням громадських робіт на території, підготовки матеріалів на отримання членами громади матеріальної допомоги на лікування та поховання тощо.
Начальник загального відділу Мураль Г.П. наголосила на тому, що якісна та відповідальна робота діловодів на території є запорукою ефективної роботи виконавчого комітету, належного представлення інтересів жителів сіл ОТГ у виконавчому комітеті, отримання ними якісних адміністративних послуг тощо.


За інформацією загального відділу
з питань організації роботи, звернень громадян
та забезпечення діяльності виконавчого комітету міської радиПонеділок, 02 Квітня 2018 15:11 | Переглядів: 388

Пошук

Анонси

Актуально

Оголошення

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Правила благоустрою міста Оріхова

Корисні посилання