Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Новини

Тренінг для батьків "Щасливе батьківство"

29 березня, в ОКДНЗ "Калинка" відбулось методичне об'єднання для вихователів з теми – "Робота з батьками". Керівник методичного об'єднання – вихователь ОКДНЗ "Сонечко" – Коба Людмила Володимирівна.
З метою використання інноваційних форм роботи, активного включення до освітнього процесу та психологічної просвіти батьків, нами було вирішено організувати психологічний тренінг. Тему тренінгу було обрати не складно, адже питання батьківства завжди актуальне та вимагає досконалого вивчення.
Отож, практичний психолог ОКДНЗ "Калинка" Погосян Аліна Юріївна підготувала та провела тренінг "Щасливе батьківство".
Мета тренінгу полягала в бажанні глибше розкрити феномен дитинства; дати можливість матусям відчути себе на місці дитини (у щасливі та болючі моменти). Та, мабуть, головна мета зустрічі полягала у тому, щоб підвести батьків до глибоких роздумів щодо своїх дитини: "Яка вона?", "Що полюбляє?", "Чому моїй дитині було сумно?" тощо.
Для досягнення даної мети Погосян Аліна Юріївна побудувала тренінг таким чином, що в ньому гармонійно перепліталися вислови та цитати про щасливе дитинство, притчі та практичні завдання. Зокрема, серед завдань були такі як – (вправа "Це моя дитина", "Яблучко від яблуньки", перегляд відеоролику "Дитячі мрії" тощо).
Кожне із завдань спонукало батьків до роздумів та певних висновків.
Зустріч була побудована відповідно до загальної структури тренінгів у психологічній практиці, з дотриманням вимог, проте з урахуванням теми та емоційного налаштування учасників.
Та як би там не було і скільки б ми не говорили про теорію психології – найбільшим показником успішно проведеного тренінгу були сльози на очах матусь-учасниць та колег, котрі відвідали захід.
Дякуємо за участь та небайдужість матусям наших вихованців: Лиско Ірині, Галчанській Віталіні, Кошиль Ользі, Єфименко Світлані, Олійник Марині, Соболь Наталі, Зик Інні, Топорко Вікторії, Луцюк Яні, Іванченко Лідії, Бондаренко Альоні. Сподіваємось, що наша зустріч не була марною! Нашим колегам вдячні що позитивні відгуки по завершенню тренінга. Маємо надію, що обмін досвідом був вдалим! Натхнення нам та щасливого батьківства!

 

За інформацією КЗДО "Калинка"
Оріхівської міської радиПонеділок, 02 Квітня 2018 14:17 | Переглядів: 488

Пошук

Анонси

Актуально

Оголошення

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Правила благоустрою міста Оріхова

Корисні посилання