Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Новини

Українська весна 1918 року

Виходячи з необхідності увічнення пам’яті про подвиг воїнів Української Народної Республіки, які навесні 1918 року звільнили від більшовиків м. Олександрівськ та значну частину території сучасної Запорізької області відділом культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Оріхівської міської ради проведено ряд заходів із популяризації подій «Української весни» 1918 року.
В Копанівському та Новопавлівському сільських клубах проведені тематичні бесіди «Славні сини України» в яких приймали участь 50 чоловік.
В Нестерянському та Новоандріївському сільських будинках культури відбулись тематичні інформаційні години «Сучасна Україна – спадкоємиця державних традицій революції 1917-1921 рр.» на яких були присутні 60 чоловік.
Вечори пам’яті під назвою «Україна в огні та бурі революції» провели в Новоданилівському сільському клубі та відділі організації культурно-дозвіллєвої діяльності на базі села Мирне комунального закладу «Оріхівський районний будинок культури».
В комунальному закладі «Оріхівський районний краєзнавчий музей» при проведенні екскурсій на протязі березня загострювалась увага щодо 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років.
В бібліотеках Оріхівської міської ради організовано тематичні полиці «Про події Української весни 1918 року», а в комунальному закладі «Оріхівська центральна районна бібліотека» книжкову виставку «Україна: доба війни і революції».
Для відвідувачів Інтернет центру комунального закладу «Оріхівська центральна районна бібліотека» було організовано відео-сторінку «Українська весна. Історична правда».
В читальному залі комунального закладу «Оріхівська центральна районна бібліотека» організовано презентацію книги « Українська Повстанська Армія – відповідь нескореного народу».

За інформацією відділу культури, туризму та охорони культурної
спадщини виконавчого комітету міської радиЧетвер, 29 Березня 2018 16:03 | Переглядів: 539

Пошук

Анонси

Актуально

Оголошення

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Правила благоустрою міста Оріхова

Корисні посилання