Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Прийміть вітання

Новини

Шкільна медіатека – ресурсний центр забезпечення якості освітнього процесу

5 березня 2018 року відбулося урочисте відкриття медіатеки в КЗ «Оріхівський НВК №2 ім. академіка В.А. Лазаряна». На відкритті були присутні почесні гості: голова Оріхівської міської об'єднаної територіальної громади С.М. Герасименко, голова Оріхівської райдержадміністрації М.Г. Проценко, голова Оріхівської районної ради К.В. Дудніченко, депутати міської ради, голова батьківського комітету закладу К.В. Прищенко, секретар міської ради А.М. Лепетченко, начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Оріхівської міської ради Т.К. Прищенко, директори ЗНЗ Оріхівської ОТГ.
Особливо чекали моменту відкриття діти з особливими потребами, яким надано було право перерізати стрічку. Для цих дітей тут створено належні умови для користування всіма ресурсами.
Завдання, що стоять перед національною школою сьогодні, зумовлюють трансформацію бібліотек навчальних закладів, сприяють їхньому реформуванню в бібліотечно-інформаційні центри, що не тільки збирають, зберігають і розповсюджують інформацію для удосконалення знань учнів, але й сприяють підвищенню професійної майстерності педагогів. Усе це потребує змін - інформаційних ресурсів бібліотек, технічному оснащенні, професійній компетентності бібліотечних працівників як учасників навчально-виховного процесу.
У приміщенні шкільної бібліотеки зроблено ремонт, закуплено нові меблі, ноутбуки, принтер, сканер, ламінатор, кондиціонер та інше обладнання, необхідне для інформаційно-ресурсного центру.
Створення медіацентру стало можливим завдяки спільним зусиллям: учителів, батьків, депутатів та інших громадських організацій.

За повідомленням відділу освіти, молоді та спорту
виконавчого комітету Оріхівської міської ради



Понеділок, 12 Березня 2018 16:03 | Переглядів: 860

Пошук

Актуально

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Правила благоустрою міста Оріхова

Корисні посилання