Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Новини

Про скликання дванадцятої позачергової сесії Оріхівської міської ради сьомого скликання

28 лютого 2018 року міським головою Герасименком Сергієм Михайловичем видано розпорядження №24 «Про скликання дванадцятої позачергової сесії Оріхівської міської ради сьомого скликання». Засідання сесії відбудеться 06 березня 2018 року о 10.00 годині у приміщенні міської ради, за адресою: м.Оріхів, вул. Шевченка, 11. У порядок денний внесено наступні питання:

1. Про внесення змін та доповнень до Програми утримання та розвиток водопровідно - каналізаційного господарства Оріхівської міської ОТГ на 2018- 2020 роки.
2. Про внесення змін та доповнень до Програми утримання та розвитку
житлового фонду Оріхівської міської ОТГ на 2018-2020 роки.
3. Про внесення змін та доповнення до рішення десятої сесії сьомого скликання Оріхівської міської ради від 30.11.2016 № 17 «Про затвердження списку присяжних».
4. Про розірвання договору оренди нежитлового приміщення від 04.01.2011 № 04/01, за адресою: с.Новоданилівка, вул. Хрусталькова, 100.
5. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок.
6. Про безоплатне прийняття майна із комунальної власності сільських рад в комунальну власність територіальної громади та затвердження передавальних актів нерухомого майна, рухомого майна та індивідуально визначеного майна сільських рад.
7. Про передачу в оперативне управління майна із комунальної власності територіальної громади відділу культури, туризму, охорони культурної спадщини виконавчого комітету Оріхівської міської ради.
8. Про передачу в оперативне управління майна із комунальної власності територіальної громади комунальному закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Оріхівської міської ради.
9. Про надання дозволу на списання транспортних засобів.
10. Про передачу в оперативне управління майна із комунальної власності територіальної громади комунальній установі «Центр надання соціальних послуг» Оріхівської міської ради.
11. Про оголошення конкурсу на визначення експерта з оцінки майна комунальної власності територіальної громади, яке підлягає відчуженню у 2018 році.
12. Про зміну засновника та найменування комунального закладу «Оріхівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №3» Оріхівської районної ради Запорізької області.

 Четвер, 01 Березня 2018 14:31 | Переглядів: 374

Пошук

Анонси

Актуально

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Правила благоустрою міста Оріхова

Корисні посилання