Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Новини

Рятувальники попереджають: На території області вируватиме негода! Громадяни, будьте обережні!

За даними Укргідрометеоцентру, цього тижня Запорізьку область очікує серія південних циклонів, які виходять з південно-західної частини Бал-канського півострова та Туреччини.
Вже 27 лютого у регіоні очікується: вночі невеликий сніг (кількість опадів в межах до 2мм за 12 годин), вдень сильний сніг (кількість опадів зросте в межах 7-19мм за 12 годин), сильна хуртовина, снігові замети, на дорогах ожеледиця, посилення північно-східного вітру до 17-22м/с, місцями по області до 25м/с. Негода буде вирувати по всій території об-ласті, але особливої уваги потребують Бердянський, Приазовський, При-морський, Якимівський, Мелітопольський, Пологівський райони. Темпе-ратура повітря буде коливатися вдень від 7 морозу до мінус 15 вночі.
Короткочасне призупинення негоди 28 лютого: очікується помір-ний сніг (кількість опадів становитиме 4-6мм за 12 годин), північно-східний вітер, швидкістю до 7-12м/с.
Чергове ускладнення погодних умов очікується 01 березня 2018р.: сильні опади, переважно у вигляді снігу (кількість опадів становитиме 7-19мм за 12 годин), сильні хуртовини, снігові замети, місцями налипання мокрого снігу (діаметр відкладення на гілках дерев та дротах електроме-режі 11-34мм), ожеледь (діаметр відкладення на гілках дерев та дротах електромережі 6-19мм), на дорогах ожеледиця, посилення вітру до 15-20м/с, місцями по області 25м/с. Висота снігового покрову очікується до 15 см.
Рятувальники запорізького гарнізону заступили на посилений варіант несення служби, у бойову готовність переводиться важка інже-нерна техніка, яка буде задіяна у разі ускладнення погодних умов.
Тому, рятувальники вже зараз звертаються до громадян утрима-тися від поїздок на великі відстані автобусами та власним транспортом. Під час руху неухильно дотримуйтеся вимог Правил дорожнього руху. Не забувайте про паски безпеки, дотримуйтесь безпечної швидкості та ди-станції, правил паркування (аби не заважати роботі снігоприбиральної та спецтехніки).
Водіям рекомендуємо укомплектувати транспортний засіб сніго-вою лопатою, тросом, достатнім запасом пального та мати при собі тер-мос із гарячим чаєм, заряджений мобільний телефон, теплі речі, ковдру для можливості зігрітися у разі виникнення надзвичайної ситуації.
Не ризикуйте своїм життям, та не наражайте інших учасників до-рожнього руху, виїжджаючи на зимову дорогу в непідготовленому авто-мобілі.
Звертаємося, до керівників транспортних перевезень: у разі погі-ршення погодних умов штаб з ліквідації НС аби запобігти утворенню за-торів на дорогах, потраплянню у снігові замети пасажирів та водіїв, а та-кож мінімізації негативних наслідків, прийматиме рішення щодо перек-риття руху внутріобласними автошляхами та трасами регіонального й міжнародного значення, тому сплануйте заздалегідь виїзд великогабари-тного транспорту. Перевізникам пасажирського маршрутного транспор-ту рекомендуємо провести роз’яснювальну роботу, оскільки рух на міжміському сполученні може бути призупиненим. Водії мають бути уважнішими на дорогах, контролювати швидкість транспортного засобу: крім того, що через ожеледицю значно ускладнюється процес керування автомобілем (зокрема збільшується гальмівний шлях), пішоходи можуть падати, переходячи дорогу.
Звертаємось до батьків, з проханням контролювати зимові розва-ги власних дітей та у разі необхідності обмежити перебування дітлахів на вулиці, слідкувати за якістю підбору одягу, аби уникнути переохоло-дження.
Окремо звертаємось до людей похилого віку. Завчасно придбайте необхідні ліки й продукти харчування та без життєво важливої необ-хідності бажано не виходити на вулицю.
Служба порятунку «101» наголошує: шановні громадяни, будьте пильними при ускладненні погодних умов, пам’ятайте про власну безпеку та безпеку тих, хто вас оточує. Бережіть власне здоров’я та життя!

 

За інформацією
Оріхівського РС
ДСНС УкраїниВівторок, 27 Лютого 2018 09:49 | Переглядів: 381

Пошук

Анонси

Актуально

Оголошення

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Правила благоустрою міста Оріхова

Корисні посилання