Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Новини

Відбулось засідання 11 сесії міської ради

22 лютого 2018 року у приміщенні Оріхівського районного будинку культури під головуванням міського голови відбулось засідання 11 сесії Оріхівською міської ради сьомого скликання. На засідання сесії були запрошені керівники сільських територій, депутати міської ради, керівники комунальних підприємств та закладів, голови квартальних комітетів. З 26 обраних до міської ради депутатів на засіданні сесії були присутні 21.
На початку засідання міський голова Герасименко С.М. оголосив хвилину мовчання за загиблими захисниками в зоні проведення антитерористичної операції на сході країни.
Після процедурних питань обрання секретаріату та затвердження регламенту роботи сесії депутати перейшли до розгляду питань черги денної. З 72 питань порядку денного, на пленарному засіданні було заслухано 13.
Депутати заслухали та прийняли рішення про звіт про фінансово-господарський стан КП «Оріхівський водоканал» за 2017 рік та перспективну діяльність на 2018-2020 роки, про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2017 рік, про внесення змін до регламенту Оріхівської міської ради сьомого скликання та інші.
Жваве обговорення викликало питання про надання дозволу ТОВ «СОЛАР ОРІХІВ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка знаходиться у м.Оріхів, по вул.Привокзальній (колишня територія цегельного заводу), для розміщення та обслуговування електрогенеруючого підприємства (сонячної енергогенеруючої станції), орієнтовною площею 18га для подальшого вирішення питання передачі її в оренду. По цьому питанню доповідав директор ТОВ «СОЛАР ОРІХІВ» Ружин К.О. За його словами, дане підприємство надасть можливість створення нових робочих місць та зможе генерувати потужність близько 30МВт. Дане рішення було прийнято одноголосно.
Інші питання було прийнято пакетним голосуванням.
Результати поіменного голосування були автоматично згенеровано електронною системою голосування та оприлюднені в день голосування в розділі "Рішення міської ради".

Власна інформація.

Фото надані відділом культури, туризму
та охорони культурної спадщини виконавчого комітетуЧетвер, 22 Лютого 2018 17:41 | Переглядів: 512

Пошук

Анонси

Актуально

Оголошення

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Правила благоустрою міста Оріхова

Корисні посилання