Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Прийміть вітання

Новини

Нова українська школа – ключова реформа Міністерства освіти і науки

Головна мета цієї реформи – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.
Що ж таке НУШ ? НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати цю школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння.
Як зазначила Лілія Гриневич, 2018 рік пройде під гаслом Нової української школи.
Тому перед місцевими громадами, відділами освіти стоять 3 найважливіші завдання, які необхідно виконати: підтримати та навчити вчителів, створити новий освітній простір і привести в школи сучасні технології.
КЗ «ЗОІППО» провів підготовку тренерів НУШ, які проведуть тренінги для вчителів початкових класів у всіх районах Запорізької області.
12-13 лютого 2018 року на базі КЗ «Оріхівська гімназія №1 «Сузір‘я» відбувся перший тренінг (настановча сесія) для учителів початкових класів Оріхівського району, які з 1 вересня 2018 року будуть викладати у перших класах. Ще дві сесії на базі району пройдуть у березні (3 дні) та червні (5 днів). Після успішного навчання та виконання завдань модулів учителі отримають сертифікати, які надаватимуть їм право викладати у 1 класі. Без цього сертифікату вчителі не мають права працювати у 1 класі, адже з 1 вересня 2018 року, саме з навчання учнів 1 класу і розпочинається впровадження НУШ –нової української школи.
Тому відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Оріхівської міської ради провів відповідну організаційну роботу, щоб процес навчання на тренінгу був злагоджено організований, створено належні умови для роботи вчителів та тренера. Тренером наших учителів є старший викладач кафедри початкової освіти КЗ «ЗОІППО» - Покрова Світлана Василівна.
12 лютого учителів із початком навчання на тренінгу НУШ привітав голова Оріхівської міської об‘єднаної територіальної громади Сергій Михайлович Герасименко, який побажав успіхів у навчанні та впровадженні НУШ у школах Оріхівщини.
Вже перші два дні тренінгу залишили незабутні враження від навчання. Вчителі щиро вдячні тренеру Світлані Василівні Покрові за знайомство із новими технологіями, за атмосферу партнертсва і взаєморозуміння.

Методист відділу освіти, молоді та спорту
Красно Н.В.Середа, 14 Лютого 2018 11:28 | Переглядів: 1234

Пошук

Актуально

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Правила благоустрою міста Оріхова

Корисні посилання