Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Новини

Привітання з Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва

Дорогі працівники культури та аматори народного мистецтва Оріхівської міської територіальної громади!

Дозвольте висловити шану, повагу, захоплення кожним із Вас і привітати з професійним святом!
Російська військова агресія та активні бойові дії на території нашої громади стали причиною того, що ми не бачимо один одного довгих 9 місяців.
Війна забрала щасливе життя в рідному Оріхові та наших прекрасних селах, вигнала із власних домівок, відібрала улюблену роботу, розлучила з рідними, друзями, колегами, розкидала по всьому світу.
Російські окупанти зруйнували наші чудові заклади культури, де ви з любов’ю творили, фантазували, виступали на сцені, майстрували декорації, робили ремонти, вчили музиці дітей, проводили екскурсії, займалися в колективах, грали на музичних інструментах, співали, малювали, танцювали, ставили вистави, писали сценарії, проводили заходи, готували виставки, прищеплювали любов до книги і всього прекрасного, одним словом - жили культурою.
Сумно і боляче усвідомлювати те, що все це відбувається з нами. Та віра в Перемогу і Збройні Сили України, нескореність Оріхівщини вселяють надію і дають сили жити. Ця страшна війна не зможе зламати вашого духу, духу творчо обдарованих, талановитих, глибоко думаючих, працьовитих людей, які присвятили своє життя культурі, творчості та мистецтву.
Прийде День і ми обов’язково повернемося до мирних Оріхова, Нестерянки, Копанів, Новоданилівки, Новоандрїївки, Мирного, Новопавлівки, Щербаків, ми відбудуємо всі зруйновані заклади культури і зробимо їх ще кращими.
Сьогодні ми дякуємо культпрацівникам, які працюють і виконують надважливі завдання в умовах воєнного стану та бойових дій на території громади. Висловлюємо вдячність всім, хто допомагав ремонтувати зруйновані будівлі під постійними обстрілами, в евакуації майна, працівникам бухгалтерської та кадрової служби, які забезпечують інформування, нарахування виплат, підготовку звітів і завжди на телефонному зв'язку.
Дякуємо спеціалістам та аматорам галузі, які не полишають справи і плетуть сітки для армії, готують смаколики нашим Героям, здійснюють волонтерську діяльність, публікують музичні вітання та інформаційні пости в соціальних мережах, приймають участь у різних заходах на тих територіях де вимушені проживати.
Кожен з вас робить свій вклад в нашу Перемогу.
Вітаємо всіх і бажаємо лише одного - Миру!

 

З повагою міський голова Анатолій Хворостянов, виконавчий комітет та депутатський корпус Оріхівської міської радиСереда, 09 Листопада 2022 10:03 | Переглядів: 851 | Поділитися

Пошук

Анонси

Культурні заходи

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

ПРАВИЛА БЛАГОУСТРОЮ ТЕРИТОРІЇ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ОРІХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

 
 
 
 
 

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Інформація щодо відсторонення від посадових обов'язків осіб, що не дотримуються вимог обов'язквої вакцинації проти COVID-19

Звіт депутата Запорізької обласної ради Лепетченко Алевтини Миколаївни за 2021 рік

Корисні посилання