Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Новини

Щорічно 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек

Щорічно 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Це свято було засноване Указом Президента в 1998 році. Відзначають його як бібліотекарі, так і звичайні відвідувачі бібліотек.
Бібліотека – це справжня скарбниця пам’яті та мудрості свого народу. А книга – це безцінне джерело знань, яке передається від покоління до покоління, та яким необхідно ділитись з іншими.
Вже 219 днів кров’ю пишуться нові сторінки історичної для України книги – книги про героїчний та славний український народ, незалежний та вільний народ, який в черговий раз відстоює свою незалежність та суверенітет, та який обов’язково переможе!
І ми всі незалежно від віку, статусу, професії, всі станемо героями цього історичного твору. Всі ті, хто залишається вірними своїй країні, своєму народу, справжніми патріотами своєї Батьківщини!
Виконавчий комітет міської ради та керівництво громади вітає всіх причетних до бібліотечної справи людей Оріхівщини зі святом та бажає терпіння, витримки, мудрості та сили духу.
Де б ви не знаходилися, куди б не закинула вас доля та ця клята війна – несіть знання та правду до людей, це ваш особистий вклад у майбутню Перемогу. Незважаючи на те, що більшість наших закладів культури та духовності зруйновано або зазнали значних пошкоджень, ми знайдемо сили, винайдемо можливості для того, щоб осередки мудрості та знань продовжили свою роботу з новими силами.
Віримо в Збройні Сили України та в Перемогу! Разом ми сила!П'ятниця, 30 Вересня 2022 16:51 | Переглядів: 1301 | Поділитися

Пошук

Анонси

Культурні заходи

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

ПРАВИЛА БЛАГОУСТРОЮ ТЕРИТОРІЇ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ОРІХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

 
 
 
 
 

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Інформація щодо відсторонення від посадових обов'язків осіб, що не дотримуються вимог обов'язквої вакцинації проти COVID-19

Звіт депутата Запорізької обласної ради Лепетченко Алевтини Миколаївни за 2021 рік

Корисні посилання