Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Новини

19 вересня - День міста Оріхів

Шановні мешканці Оріхівської міської територіальної громади! 
Дорогі земляки! 


В ці вересневі дні ми традиційно відзначали Дні визволення наших населених пунктів від нацистських окупантів Другої світової війни та День міста Оріхів. Для усіх нас це завжди була хвилююча подія, яка стала даниною пам’яті наших прадідів, які у продовж століть будували рідне місто, наші сільські населені пункти і заповідали нам берегти їх та зміцнювати своєю працею.
В ці дні ми збиралися на меморіальному комплексі «Пам’ятаємо! Шануємо! Гордимося!» в місті Оріхів, на братських могилах загиблих воїнів в селах Новоданіливка, Новопавліка, Новоандріївка, Нестерянка, Копані, Мирне де відбувалися мітинги пам’яті.
Представники підприємств, організацій та установ нашої громади, воїни інтернаціоналісти, прикордонники, учасники бойових дій ООС, мешканці громади вшанувували хвилиною мовчання та покладанням квітів пам'ять земляків, які нині покояться у братських могилах, фронтовиків, ветеранів та дітей війни, які не дожили до цього дня, всіх загиблих героїв які, в різні часи відстоювали незалежність і свободу України.
Так було багато десятиліть до 24 лютого 2022 року. Всі ми, навіть у страшному сні, не могли уявити собі, що у 21 столітті, на нашій рідній Оріхівщині знову, як у 1941-1943 роках будуть лунати вибухи від ракет та іншого озброєння, що наші населені пункти будуть окуповані збройними силами російської федерації, що будуть гинути мирні мешканці та наші захисники ЗСУ, захищаючи місто та сільські населенні пункти від військової агресії, що будуть зруйновані цілі вулиці і майже вся інфраструктура громади.
Як і тоді, нам знову приходиться виборювати свою свободу, незалежність і мир. Сьогодні ми, як ніколи, повинні пам’ятати нашу історію визволення від нацистів, і вірити в те, що, дякуючи нашим захисникам, нашим Героям, ми обов’язково переможемо. Наші понівечені, зруйновані місто Оріхів і села громади обов’язково будуть відбудовані. В наших серцях залишається щира вдячність нашим Героям, які боролися тоді, і виборюють нашу свободу і незалежність сьогодні на усіх фронтах. Ми щиро вдячні усім, тим, хто сьогодні у надскладних умовах здійснює всі заходи щодо забезпечення життєдіяльності нашої громади та міста.
Ми свято віримо, що після нашої Перемоги над навалою російських окупантів, як і тоді, всі разом відродимо наш Оріхівський край, зробимо його ще кращим, ще заможнішим.
Слава Україні! Слава ЗСУ! Вічна пам'ять та царство небесне захисникам України усіх поколінь!

 


З повагою міський голова Анатолій Хворостянов,
виконавчий комітет та депутатський корпус Оріхівської міської радиПонеділок, 19 Вересня 2022 08:32 | Переглядів: 140 | Поділитися

Пошук

Анонси

Культурні заходи

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

ПРАВИЛА БЛАГОУСТРОЮ ТЕРИТОРІЇ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ОРІХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

 
 
 
 
 

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Інформація щодо відсторонення від посадових обов'язків осіб, що не дотримуються вимог обов'язквої вакцинації проти COVID-19

Звіт депутата Запорізької обласної ради Лепетченко Алевтини Миколаївни за 2021 рік

Корисні посилання