Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Новини

До уваги мешканців багатоквартирних будинків!

Виконавчий комітет Оріхівської міської ради доводить до Вашого відома, що з 01 вересня 2022 року прийнято рішення про припинення дії договорів про надання послуг з управління багатоквартирним будинком №10-62 від 01.09.2021 з ТОВ «Керуюча компанія «ДОМКОМФОРТ»».
Дане рішення про припинення дії вище зазначених договорів є виваженим та за результатами надання послуг ТОВ «Керуюча компанія «ДОМКОМФОРТ»». Починаючи з 01 вересня 2021 року з дня укладання цих договорів на адресу виконавчого комітету, як і на адресу керуючої компанії (бо до виконкому надавалася копія звернень), надійшло безліч складених співвласниками актів - претензій про неякісне та не в повному обсязі надання послуг, протоколів зборів співвласників багатоквартирних будинків про припинення дії договорів. Деякі з них були повернуті на доопрацювання, а протоколи зборів співвласників будинків у м. Оріхів по вул. Академіка Вернадського, 111, вул. Богдана Хмельницького, 25, 29, 35, вул. Героїв Крут,33, вул. Лесі Українки, 47, 47а, вул. Покровській, 62, вул. Йогана Янцена,29а взяті на зберігання та оприлюднені на сайті, і двомісячний термін яких давно вже вийшов.
З початку воєнних дій компанія повністю припинила надання послуг з управління багатоквартирних будинків на території міста, посилаючись на форс – мажорні обставини.
Враховуючи дані обставини, та відповідно до п. 9.2. договорів про надання послуг з управління багатоквартирним будинком № 10-62 від 01.09.2021 якщо за один місяць до закінчення строку дії цього договору жодна із сторін не повідомить письмово іншій стороні про відмову від цього договору, він вважається продовженим на один рік.
28.07.2022 о 16.59 год. на електронну адресу domcomfortzp@ukr.net ТОВ «Керуюча компанія «ДОМКОМФОРТ»» направлено лист виконавчого комітету Оріхівської міської ради про відмову від пролонгації договорів про надання послуг з управління багатоквартирним будинком від 01.09.2021 № 10-62.
29.07.2022 були надіслані такі ж рекомендовані листи на юридичну адресу: 69069,м. Запоріжжя, вул. Дніпровське шосе, буд. 3, та за місцем знаходження: 69041, м. Запоріжжя, вул. Мінська, буд.5, ТОВ «Керуюча компанія «ДОМКОМФОРТ»».
Послуги з утримання багатоквартирних будинків до завершення активних бойових дій на території міста та до визначення співвласниками форми управління будинком рішенням загальних зборів будуть надаватися КП «Оріхівжилсервіс» Оріхівської міської ради.

Виконавчий комітет Оріхівської міської радиПонеділок, 12 Вересня 2022 13:00 | Переглядів: 1099 | Поділитися

Пошук

Анонси

Культурні заходи

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

ПРАВИЛА БЛАГОУСТРОЮ ТЕРИТОРІЇ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ОРІХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

 
 
 
 
 

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Інформація щодо відсторонення від посадових обов'язків осіб, що не дотримуються вимог обов'язквої вакцинації проти COVID-19

Звіт депутата Запорізької обласної ради Лепетченко Алевтини Миколаївни за 2021 рік

Корисні посилання