Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Новини

Привітання з Днем Державного Прапора України та 31-річницею Дня Незалежності України

Дорогі наші земляки! Прийміть щирі вітання з нагоди визначних державних свят– Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України!

24 серпня 1991 року відбулося відновлення державної незалежності України, що увінчало тривалий шлях Українського народу до самостійності. Рік за роком ми вибудовували свій державний суверенітет та незалежність, свою історію, традицій та символи. Україна – це результат роботи багатьох поколінь, що історично склалося! І ми горді тим, що причетні до цього!
Символічно, що напередодні Дня Незалежності ми відзначаємо День Державного Прапора України! Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України. й з півночі до півдня. Сьогодні Державний Прапор – це наш історичний дух, наше сумління і гордість! Прапор, який замайорів по всьому світу, став справжнім символом гідності та незламності, волі та могутності, сили та величі української нації. Він підіймає в бій, він надихає до подвигів, наповнює серцем патріотизмом, гордістю за наш волелюбний народ.
Цей рік став роком справжніх випробувань та втрат... 31-у річницю своєї незалежності Україна змушена відвойовувати, зі зброєю в руках виборювати власні землі, відстоювати права та свободи наших громадян.
Сьогодні наше рідне місто Оріхів та всі села громади знаходиться під постійними обстрілами. Зруйновано школи, дитячі садочки, наші будинки та дороги. Гинуть ні в чому не повинні люди, страждають діти, зруйновано долі, горе зайшло до кожної оселі та в кожну родину. Та це не зламає наш дух та прагнення жити в своїй країні – ім’я якої УКРАЇНА!
Саме час переоцінити себе як частину великої держави. Час для єднання, змін і виважених рішень. Перед Україною, її громадянами складні й великі завдання. Але ми віримо, що разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху до незалежності нашої держави. Віримо у Збройні Сили України, віримо у свій народ! У єднанні наша сила!
Це нам вирішувати як жити, у що вірити, кого любити, з ким дружити, куди прагнути і яке майбутнє обирати. Весь український народ об’єднався та став на захист своєї державності, самостійності та цілісності. І вся свідома європейська спільнота підтримує словом та ділом наш мужній народ у боротьбі за спільні європейські цінності свободи та демократії, наш цивілізаційний вибір побудувати сучасну величну європейську країну. Нас незламати, ми обов’язково переможено! У російських загарбників не вийде відібрати те, що можливо забрати у нас лише разом з життям – це прагнення бути НЕЗАЛЕЖНИМИ, бути УКРАЇНЦЯМИ!
Шановні мешканці «міцного горішка», нашої мужньої громади!
Бажаю завжди вірити у свої сили, поважати один одного, любити свою країну, шанувати нашу історію, пам’ятати всіх, хто відстоює нашу територіальну цілісність та героїчно віддав своє життя за Україну та її майбутнє! Ми не здамося! Усі ми кожного дня додаємо значних зусиль, наближуючи нашу перемогу. Щиро дякую усім тим, хто щодня, не щкодуючи своїх сил та здоров’я, робить значний внесок у життя нашої громади, підтримуючи його мешканців та ЗСУ. Пишаюся кожним із вас! Перемога за нами! Ми разом – це і є Україна!

 

З повагою міський голова Анатолій ХВОРОСТЯНОВ
виконавчий комітет Оріхівської міської радиВівторок, 23 Серпня 2022 14:17 | Переглядів: 545 | Поділитися

Пошук

Анонси

Культурні заходи

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

ПРАВИЛА БЛАГОУСТРОЮ ТЕРИТОРІЇ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ОРІХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

 
 
 
 
 

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Інформація щодо відсторонення від посадових обов'язків осіб, що не дотримуються вимог обов'язквої вакцинації проти COVID-19

Звіт депутата Запорізької обласної ради Лепетченко Алевтини Миколаївни за 2021 рік

Корисні посилання