Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Новини

28 липня - День Української Державності

Шановні мешканці громади!

Цього року 28 липня ми вперше відзначаємо День Української Державності – нове свято, призначене президентом України, Володимиром Зеленським!
Не випадково Указом Президента від 24 серпня 2021 року обрано саме цю дату, адже в Україні цього дня відзначають також День хрещення Київської Русі – України, яке встановило історичний зв'язок українських земель із Європою.
За нашими плечима більш ніж тисячолітня історія державотворення багатомільйонного народу, яка стала стержнем формування нашої культури, самобутності, національної свідомості та характеру.
Ця пам'ятна дата на сьогодні покликана звернути увагу всього суспільства на традиції українського державотворення, які сьогодні намагається привласнити або, ще гірше, знищити, російська федерація.
Вкотре російський агресор намагається фізично знищити нашу державу як самостійне політичне утворення, здатне до подальшого суверенного функціонування. Причому йдеться не лише про політичну незалежність, а й про можливість функціонування економіки та суспільства взагалі.
Весь український народ об’єднався та став на захист своєї державності, самостійності та цілісності. І вся свідома європейська спільнота підтримують словом та ділом наш мужній народ у боротьбі за спільні європейські цінності свободи та демократії, наш цивілізаційний вибір побудувати сучасну величну європейську країну.
Шановні мешканці «міцного горішка», нашої мужньої громади!
Бажаю завжди вірити у свої сили, поважати один одного, любити свою країну, шанувати нашу історію, пам’ятати всіх, хто відстоює нашу територіальну цілісність та героїчно віддав своє життя за Україну та її майбутнє! Ми не здамося! Перемога за нами! Ми разом – це і є Україна!

З повагою Оріхівський міський голова Анатолій ХВОРОСТЯНОВ

 Четвер, 28 Липня 2022 12:43 | Переглядів: 370 | Поділитися

Пошук

Анонси

Культурні заходи

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

ПРАВИЛА БЛАГОУСТРОЮ ТЕРИТОРІЇ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ОРІХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

 
 
 
 
 

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Інформація щодо відсторонення від посадових обов'язків осіб, що не дотримуються вимог обов'язквої вакцинації проти COVID-19

Звіт депутата Запорізької обласної ради Лепетченко Алевтини Миколаївни за 2021 рік

Корисні посилання