Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Прийміть вітання

Новини

Участь у тренінгу «Інструменти публічного управління у молодіжній сфері»

З 18 по 21 листопада 2021 року начальник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Оріхівської міської ради Олена Качур прийняла участь у спеціальному тренінгу за програмою «Молодіжний працівник» у м. Київ.
«Мене, як керівника галузі культури, весь час хвилюють одні і ті самі питання: як створити молодіжні простори для молоді нашої громади використовуючи заклади культури?, які є інструменти створення молодіжних Хабів?, як поєднати роботу закладів культури з молодіжною роботою?, що таке взагалі молодіжна політика? як активізувати молодь до життєдіяльності громади?, які заходи планувати саме для молоді?.
Прийнявши участь у цьому тренінгу я знайшла відповіді на свої запитання та отримала комплекс спеціальних знань та практичних навиків застосування базових інструментів молодіжної політики на основі використання нової нормативно-правової бази для органів місцевого самоврядування.
Важливим елементом тренінгу стало практичне навчання застосування процедури програмотворення, підготовки потрібних нормативно-правових документів стосовно створення молодіжних центрів/просторів, діяльності молодіжної ради, створення цільових програм, аналітичних матеріалів, звітів, виконання програм та заходів, написання грантових проєктів тощо»
Побувавши на тренінгу разом з представниками різних регіонів України, обмінившись практичним досвідом, з’явилися ідеї і велике бажання створити в закладах культури нашої громади молодіжні простори. Попереду багато справ, але головне дотримуватися важливого принципу - «Жодних рішень для молоді без участі самої молоді».

За інформацією відділу культури, туризму
та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Оріхівської міської ради

 Понеділок, 22 Листопада 2021 16:34 | Переглядів: 108 | Поділитися

Пошук

Анонси

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

ПРАВИЛА БЛАГОУСТРОЮ ТЕРИТОРІЇ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ОРІХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

 
 
 
 
 

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Інформація щодо відсторонення від посадових обов'язків осіб, що не дотримуються вимог обов'язквої вакцинації проти COVID-19

Корисні посилання