Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Правова допомога

Безоплатна правова допомога

Культурні заходи

Культурно-мистецькі заходи відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини та підпорядкованих закладів на квітень 2020 року

 

№ з/п

Форма і назва

заходу

Дата і час

проведення

Місце

проведення

Відповідальний

 

  1.  

Концерт ансамблю української пісні «Гуляй душа»

 

4 квітня

14 - 00

КЗ «Центр культури і дозвілля»

Власенко Л.О.,

директор КЗ «Центр культури і дозвілля»

 

  1.  

Гуморина «Квітневі усмішки» за участі Новоандріївського СБК

4 квітня

16 – 00

Новоданилівський сільський клуб-філіал

 

Бондаренко А.П.,

завідувач

Новоданилівського СК-філіалу

 

  1.  

Ретро - дискотека «Тим кому за...»

4 квітня

16 - 00

КЗ «Центр культури і дозвілля»

Карсакова А.М.,

керівник художній КЗ «ЦКД»

 

  1.  

Розважальна  програма «Хай  звучить  веселий  сміх».                                    

    4 квітня

16.00

Новопавлівський сільський клуб-філіал

Т.Виблова, культорганізатор Новопавлівського СК – філіалу                    

за участю

КЗ «ЦКД»

 

  1.  

Виїзний концерт до дня сміху в село Новоданилівка

4 квітня

18-00

Новоданилівський сільський клуб-філіал

Сніжко Т.А., завідувач Новоандріївського СБК – філіалу

 

  1.  

Презентації навчально-методичної роботи викладацького складу Нестерянської дитячої музичної школи в  міжрайонному методичному об’єднанні

5 квітня

10.00

Комишуваська дитяча музична школа Комишуваська ОТГ

Зязєва Л.І., директор КЗ «Нестерянська дитяча музична школа»

 

  1.  

Участь викладачів Оріхівської дитячої музичної школи ім. М. Сокіл в  міжрайонному методичному об’єднанні

5 квітня

10.00

Комишуваська дитяча музична школа Комишуваська ОТГ

Архапчева Г.М.,

в.о. директора КЗ «Оріхівська дитяча музична школа ім. М. Сокіл»

 

  1.  

До Всесвітнього Дня здоров’я

Інформбюро

«Чисті руки - запорука здоров’я»

6 квітня

протягом дня

Новопавлівська сільська бібліотека-філія

Виблова Т.М.,

бібліотекар Новопавлівської СБ-філії

 

  1.  

Інформаційна бесіда

«Краса в здоров’ї»

6 квітня

16 – 00

 

Копанівська сільська бібліотека-філія

Назарчук Н.В.,  бібліотекар Копанівської СБ- філії

 

  1. 10.  

Тематична виставка фото матеріалів, історична довідка подій, до дня визволення в’язнів фашистських концтаборів

07 квітня  11-00

Фойє Нестерянського сільського будинку культури - філіалу

Онищенко Н.Н.,

завідувач

Нестерянського

СБК – філіалу

 

  1. 11.  

Всеукраїнський конкурс «Книгоманія- 2020»

7 квітня

13-00

Оріхівська

бібліотека-філія для дітей

Дідок В.К.,  провідний

бібліотекар 

ДБ-філії

 

  1. 12.  

Виставка-калейдоскоп

«Вибираємо здоров’я»

7 квітня

протягом дня

Оріхівська публічна

бібліотека

 Пащенко І.М.,

бібліотекар 1 категорії

 

  1. 13.  

Гра-мандрівка

«В гості до великого казкаря» (До 215 –річчя Г.Андерсена)

7 квітня

13-00

Нестерянська сільська бібліотека-філія

Назарчук Н.В.,  бібліотекар Нестерянської 

  СБ-філії

 

  1. 14.  

Книгопанорама до Дня

пам ’яток історії та культури

«Культурна спадщина України»

8 квітня

протягом дня

Оріхівська публічна

бібліотека

Пащенко І.М.,

бібліотекар 1 категорії

 

 

  1. 15.  

Концерт-бесіда до 210 річниці з дня народження Шопена

10 квітня

13.00

Оріхівська публічна

бібліотека

Колотило Н.Т.,

викладач КЗ «Оріхівська дитяча музична школа ім. М. Сокіл»

 

  1. 16.  

Відео – політ

«Космос відкриває таємниці»

10 квітня

10-30

Оріхівська публічна

бібліотека

Омеляненко Л.,

провідний

бібліотекар  ОПБ

 

  1. 17.  

Виїзний концерт  на замовлення «Добрий день вам, люди добрі!».

10 квітня

14-00

СБК села Омельник, Преображенська ОТГ.

Кравченко С.В., завідувач Копанівського СК- філіалу. Бойко С.А., керівник художній Копанівського СК- філіалу.

 

  1. 18.  

Вокальний фестиваль «Зірки Оріхова» за участю музичної студії Анастасії Лагоди

10 квітня

16 – 00

КЗ «Центр культури і дозвілля»

Карсакова А.М.,

керівник художній КЗ «ЦКД»

 

  1. 19.  

Інформаційна полиця

«Зоряні мрійники»

10 квітня

протягом дня

Новоандріївська сільська бібліотека-філія

Левченко Т.Ф.,

 бібліотекар  Новоандріївської СБ – філії

 

  1. 20.  

Участь учнів Оріхівської та Нестерянської  музичних шкіл в обласному конкурсі піаністів

11 квітня

м. Запоріжжя

Зязєва Л.І., директор КЗ «Нестерянська дитяча музична школа»

 

  1. 21.  

Акція «Заквітчаємо село». Засідання любительського об’єднання «Сонцесад»

11 квітня

10-00

Новоандріївський сільський будинок культури – філіал

Сніжко Т.А., завідувач Новоандріївського СБК – філіалу

 

 

 

  1. 22.  

Тематична виставка до вербної неділі та Великодня

11 - 21 квітня

Фойє Нестерянського сільського будинку культури – філіалу

Прус К.,

культорганізатор Нестерянського СБК – філіалу

 

  1. 23.  

Ретро – дискотека «Тим кому за…»

11 квітня

16 – 00

КЗ «Центр культури і дозвілля»

Карсакова А.М.,

керівник художній КЗ «ЦКД»

 

  1. 24.  

Відбірковий тур Обласного конкурсу творчості патріотичного спрямування «Спадщина»

13 квітня

10-00

КЗ «Центр культури і дозвілля»

 

Культорганізатор 1 категорії Максімова А.О.,

 

  1. 25.  

Виставка – колаж

«Світ цікавих мандрів»

13 квітня

протягом дня

Новоданилівська

сільська бібліотека – філія

Гушер В.І.,

бібліотекар Новоданилівської СБ- філії

 

  1. 26.  

Бібліографічний огляд

«Екологія тривоги і надії»»

13 квітня

14-00

 

Копанівська сільська бібліотека-філія

Назарчук Н.В.,  бібліотекар Копанівської 

СБ-філії

 

  1. 27.  

Свято іменника для учасників художньої самодіяльності «Іменинників вітаємо від душі»                                                                           

14 квітня 12 – 00

Новоданилівський сільський клуб – філіал

Бондаренко А.П.,

завідувач

Новоданилівського СК-філіалу

 

  1. 28.  

Презентація нових назв вулиць міста Оріхова та знайомство з біографічними даними постатей чиїми іменами названі вулиці міста до міжнародного дня пам’яток і визначних місць.

15 квітня

протягом дня

Оріхівський краєзнавчий музей

Коваленко С.В.,

провідний

зберігач фондів Оріхівського краєзнавчого музею

 

  1. 29.  

Театралізований ранок до вербної неділі та Великодня

16 квітня

9-30

Мирненський сільський будинок культури-філіал

Заброда І.М.,

завідувач Мирненського СБК-філіалу

 

 

  1. 30.  

Бібліомікс

«Свято Великодня»

16 квітня

протягом дня

Нестерянська сільська бібліотека-філія

Назарчук Н.В.,  бібліотекар Нестерянської 

СБ-філії

 

  1. 31.  

Виставка – свято

«Хай буде з нами Великодня казка»

16 квітня

протягом дня

Новоданилівська

сільська бібліотека – філія

Гушер В.І.,

бібліотекар Новоданилівської СБ- філії

 

  1. 32.  

Літературно-екологічний круїз «Нас зібрала природа»

17 квітня

протягом дня

Оріхівська

бібліотека-філія для дітей

Черепаха Л.В., бібліотекар 1 категорії ДБ-філії

 

  1. 33.  

Народознавча  полиця

«Я писанка красуня»

17 квітня

протягом дня

Новоандріївська сільська бібліотека-філія

Левченко Т.Ф.,

 бібліотекар  Новоандріївської СБ-філії

 

  1. 34.  

Православний календар

«Барви Великодня»

17 квітня

протягом дня

Оріхівська публічна

бібліотека

 Ковальчук Л.,

 провідний

бібліотекар  ОПБ

 

  1. 35.  

Виставка-інсталяція

«Писанковий розмай»

17 квітня

протягом дня

Новопавлівська сільська бібліотека-філія

Виблова Т.М.,

 бібліотекар    Новопавлівської СБ-філії

 

  1. 36.  

Екологічна  акція «Моє                       село – не звалище  сміття»                          

18 квітня

протягом дня

Територія  села

Новопавлівка

Виблова Т.М.,

культорганізатор Новопавлівського СК – філіалу                    

 

  1. 37.  

Творчий звіт  зразкового хореографічного ансамблю «Веселкові барви» - «Танцюй у ритмі життя!» на підтвердження звання «аматорський» «зразковий»

20 квітня

17 – 00

КЗ «Центр культури і дозвілля»

 

Культорганізатор 1 категорії Ганзіна Т.О. КЗ «Центр культури і дозвілля»

 

  1. 38.  

Тематична поличка

«Мій найкращий сад»

20 квітня

протягом дня

Мирненська сільська бібліотека – філія

Майструк Т., бібліотекар Мирненської

СБ-філії

 

  1. 39.  

Тематична година «Великої дзвони зазвучали»

Виставка пасок та  писанок

21 квітня

12 – 00

Новоданилівський сільський клуб – філіал

Бондаренко А.П.,

завідувач

Новоданилівського СК-філіалу

 

 

  1. 40.  

«Великдень на Україні» Фольклорне свято в Українській світлиці

21 квітня

14-00

Новоандріївський сільський будинок культури – філіал

Сніжко Т.А., завідувач Новоандріївського СБК – філіалу

 

 

 

 

  1. 41.  

Творчий звіт  на підтвердження звання «народний аматорський колектив» народного хору «Таврія» присвячений 55 річниці колективу

21 квітня 16 – 00

КЗ «Центр культури і дозвілля»

 

Карсакова А.М.,

керівник художній КЗ «ЦКД»

 

  1. 42.  

Виставка – вернісаж

«Земля наче казка, така чарівна»

21 квітня

протягом дня

Новоданилівська

сільська бібліотека – філія

Гушер В.І.,

бібліотекар Новоданилівської СБ- філії

 

  1. 43.  

Фото – колаж

«На ша планета – колиска життя»

21 квітня

Оріхівська публічна

бібліотека

Візиренко Л.,

провідний бібліотекар 

 

  1. 44.  

Проведення круглого столу на тему «Роль козацьких зимівників в історія міста Оріхова»

22 квітня

 

14.00

Оріхівський краєзнавчий музей

Коваленко С.,

провідний зберігач фондів музею

 

  1. 45.  

Виставка – набат

«Чорнобиль: трагедія, подвиг, застереження»

22 квітня

протягом дня

Оріхівська публічна

бібліотека

Ковальчук Л.,

провідний

бібліотекар

 

  1. 46.  

Година доброго спілкування «Ми вас вітаємо!». (Ювіляри, І квартал).

22 квітня

10-00

Копанівський сільський клуб-філіал

Бойко С.А., керівник художній Копанівського СК- філіалу.

 

  1. 47.  

Екологічна полиця

«Чорнобильські дзвони пробуджують пам’ять»

23 квітня

протягом дня

Нестерянська сільська бібліотека-філія

Назарчук Н.В.,  бібліотекар Нестерянської 

СБ-філії

 

  1. 48.  

Полиця-спогад

«Над Прип’яттю світанки зайнялися»

23 квітня

протягом дня

Мирненська сільська бібліотека – філія

Майструк Т., бібліотекар Мирненської

СБ-філії

 

  1. 49.  

Інформаційна полиця

«Чорнобиль – горе України»

24 квітня

протягом дня

Копанівська сільська бібліотека-філія

Назарчук Н.В., бібліотекар Копанівської

 СБ- філії

 

  1. 50.  

Виставка – вшанування

«Чорнобиль не має минулого часу»

24 квітня

протягом дня

Новопавлівська сільська бібліотека-філія

Виблова Т.М.,

бібліотекар Новопавлівської СБ-філії

 

  1. 51.  

Екологічний діалог «Нехай Чорнобильська біда остання буде на планеті»

24 квітня 10 – 00

Новопавлівська сільська бібліотека-філія

Виблова Т.М.,

бібліотекар Новопавлівської СБ-філії

 

  1. 52.  

Участь зразкового аматорського хореографічного ансамблю «Веселкові барви» у другому регіональному турі VІ Всеукраїнського фестивалю –конкурсу народної хореографії
імені П. Вірського

24 квітня 10 – 00

м. Дніпро

Власенко Л.О.,

директор КЗ «Центр культури і дозвілля»

 

  1. 53.  

Тематична виставка до Дня Чорнобильської трагедії «Чорнобиль – полин трава»

24 квітня 12 – 00

Новоданилівський сільський клуб –філіал

Бондаренко А.П., завідувач Новоданилівського СК – філіалу

 

  1. 54.  

Відео – спомин

«Зона особливої уваги»

24 квітня

протягом дня

Оріхівська публічна

бібліотека

Омеляненко Л.,

провідний

бібліотекар

 

  1. 55.  

Тематична виставка публікацій, фото – матеріалів до дня  Чорнобильської трагедії (1986)

25 квітня з 10-00

Фойє Нестерянського сільського будинку культури – філіалу

Онищенко Н.Н.,

завідувач Нестерянського

сільського будинку культури – філіалу

 

  1. 56.  

Година пам'яті  до Чорнобильської  трагедії. «На Чорнобиль журавлі летіли…»

25 квітня

15 – 00

Новоандріївський сільський будинок культури - філіал

Сніжко Т.А., завідувач Новоандріївського СБК - філіалу

 

  1. 57.  

Година спілкування «Дзвони Чорнобиля»

25 квітня

15 – 00

Мирненський сільський будинок культури-філіал

Заброда І.М.,

завідувач Мирненського СБК - філіалу

 

  1. 58.  

Мітинг присвячений дню Чорнобильської  трагедії.

26 квітня

13.00

Алея Слави

м. Оріхів

Власенко Л.О., директор КЗ «Центр культури і дозвілля»

 

  1. 59.  

Академічні концерти учнів Нестерянської дитячої музичної школи

26-27 квітня

14.00

Нестерянська дитяча музична школа

Зязєва Л.І., директор КЗ «Нестерянська дитяча музична школа»

 

  1. 60.  

Година – спогад

«Чорнобиль – місце мужності і болю»

27 квітня

10-00

Новоандріївська сільська бібліотека-філія

Левченко Т.Ф.,

бібліотекар  Новоандріївської СБ-філії

 

  1. 61.  

Академічний концерт на фортепіанному відділі Оріхівської дитячої музичної школи ім. М. Сокіл

27 квітня

14.00

Оріхівська публічна

бібліотека

Малько О.Ю., завідуюча фортепіанним відділом КЗ «Оріхівська дитяча музична школа ім. М. Сокіл»

 

  1. 62.  

Свято «Посвята в читачі»

27 квітня

 

13.00

Оріхівська

бібліотека-філія для дітей

Дідок В.К.,  провідний

бібліотекар 

ДБ-філії

 

  1. 63.  

Академічний концерт на народному відділі Оріхівської дитячої музичної школи ім. М. Сокіл

28-29 квітня

14.00

Оріхівська публічна

бібліотека

Галчанська С.О.,

завідуюча народним відділом КЗ «Оріхівська дитяча музична школа ім. М. Сокіл»

 

  1. 64.  

Концерт – бесіда до 180-річчя з дщня народження П.І. Чайковськго

29 квітня

14.00

Оріхівська публічна

бібліотека

Малько О.Ю., завідуюча фортепіанним відділом КЗ «Оріхівська дитяча музична школа ім. М. Сокіл»

 

  1. 65.  

Турнір ерудитів

Книги читаємо - розумне черпаємо»

29 квітня

11-00

Новоданилівська

сільська бібліотека - філія

Гушер В.І.,

бібліотекар Новоданилівської СБ - філії

 

  1. 66.  

Відкритий всеукраїнський турнір з боксу 

29  квітня – 02 травня

протягом дня

КЗ «Центр культури і дозвілля»

 

Літвінова Н.Є., культорганізатор 1 категорії

 

  1. 67.  

Інформаційна година

«Овочі, ягоди, фрукти - корисні продукти»

29 квітня

13-30

Мирненська сільська бібліотека - філія

Майструк Т., бібліотекар Мирненської

СБ-філії

 

  1. 68.  

Екскурсія на тему «Цікаві факти та легенди з історії міста Оріхова»

   29 квітня

10.00

Оріхівський краєзнавчий музей

Коваленко С.В.,

провідний

зберігач фондів Оріхівського краєзнавчого

 

Вівторок, 24 Березня 2020 12:17 | Переглядів: 204 | Поширити:

Пошук

Актуально

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Правила благоустрою міста Оріхова

Корисні посилання