Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Вакансії

(завершено) Головний спеціаліст відділу розвитку інфраструктури, містобудування та архітектури виконавчого комітету Оріхівської міської ради

Виконавчий комітет Оріхівської міської ради оголошує про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу розвитку інфраструктури, містобудування та архітектури виконавчого комітету Оріхівської міської ради.
Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.
Додаткова інформація щодо надання переліку документів на конкурс, основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати у головного спеціаліста з кадрових питань виконавчого комітету Оріхівської міської ради та на офіційному сайті Оріхівської міської ради: http://ormr.gov.ua
Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: Запорізька область, Оріхівський район, м.Оріхів, вул. Шевченка, 11, кабінет №5, з 8.00 до 17.00, перерва з 12.00 до 13.00, тел.: 4-31-35.

 

 

УМОВИ
проведення конкурсу на зайняття посади
головного спеціаліста відділу розвитку інфраструктури, містобудування та архітектури виконавчого комітету Оріхівської міської ради

Загальні умови

Посадові обов’язки :                                

1. Здійснює забезпечення реалізації державної та місцевої політики у сфері інвестиційної, інноваційної діяльності та державно-приватного партнерства,  з метою найбільш повного задоволення потреб населення в житлово- комунальних послугах та  інших  послугах, що відносяться до компетенції відділу.

2. Забезпечує підготовку інвестиційних проектів та пропозицій до заходів, спрямованих на нарощування інвестиційних ресурсів, створення сприятливого інвестиційного клімату, формування позитивного інвестиційного іміджу громади, просування його інвестиційних можливостей та залучення інвестицій.

3. Приймає участь в розробці пропозиції щодо проектів місцевого бюджету, місцевих програм соціально-економічного розвитку з питань розвитку інфраструктури, енергозбереження, екології та природоохоронної діяльності.

4. Залучає  на договірних засадах коштів підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, розташованих на території, та коштів населення, а також бюджетних коштів на будівництво, розширення, ремонт і утримання на пайових засадах об'єктів соціальної і виробничої інфраструктури та на заходи щодо охорони навколишнього природного середовища.

5. Сприяє співробітництву із міжнародними організаціями, установами, підприємствами та іншими іноземними суб’єктами господарювання,  здійснює пошук програм залучення в економіку громади іноземних інвестицій, спонсорів для проведення промоційних заходів в Україні та за кордоном.

6. Бере участь у розробленні та впровадженні енергозберігаючих технологій, заходів з  популяризації ефективного та ощадливого споживання паливно-енергетичних ресурсів;

7. Сприяє проведенню ефективної інвестиційної політики під час проектування, будівництва нових та реконструкції діючих об'єктів житлово-комунального господарства та благоустрою, здійснює контроль за їх будівництвом.

8. Розробляє проекти стратегічних і програмних документів з  питань залучення  коштів відповідно до пріоритетних напрямів економічного і соціального розвитку України за рахунок різних джерел;

9. Проводить передінвестиційні дослідження, визначає і досліджує  власні  та зовнішні джерела інвестицій, розробляє концепцію інвестиційної політики громади на основі фінансових, виробничих і комерційних показників її стану, інвестиційної сприятливості на ринку капіталів, ін.

10. Визначає потребу в ресурсах для проведення інвестиційної політики на підставі стратегії розвитку громади, здійснює збір даних, необхідних для обліку при обгрунтуванні її інвестиційної політики.

11. Здійснює пошук грантів та грантових програм з метою  залучення інвестицій на розвиток громади.

12. Спільно з фінансово-економічним відділом виконавчого  комітету Оріхівської міської  ради розробляє інвестиційні та грантові проекти,  здійснює їх оцінку у суспільній (соціально-економічною) та  комерційній ефективності проектів; можливих комерційних ризиків, пов'язаних з реалізацією інвестиційних проектів.

13. Організовує реалізацію заходів, спрямованих на нарощування  інвестиційних  ресурсів, створення сприятливого інвестиційного клімату, в т.ч. готує усі необхідні технічні завдання та договори для реалізації проекту.

14. Надає  пропозиції  до програм з питань соціально-економічного розвитку громади на середньо – та  короткостроковий період, розвитку її  інфраструктури, забезпечує координацію виконання завдань, визначених цими програмами,  сприяє створенню сприятливого інвестиційного клімату в громаді.

15. Відповідає за реалізацію проектів відповідно до затверджених планів реалізації проектів здійснює супровід та підтримку пріоритетних інвестиційних проектів, що мають стратегічне значення для  громади.

 

Умови оплати праці

Посадовий оклад 4400 гривень, надбавка за вислугу років, надбавка за ранг посадової особи місцевого самоврядування, за наявності достатнього фонду оплати праці – премія.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

 

Безстроково

 

  Перелік документів, 

  необхідних для участі в

  конкурсі, та строк їх

  подання

-         заяву на участь у конкурсі;

-         Заява про проведення перевірки, передбаченої Законом України Про очищення влади;

-         особову картку за формою П-2 ДС з додатками;

-          2 фото розміром 3 х 4 см;

-         документи про освіту, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, підвищення кваліфікації;

-         паспорт;

-         ідентифікаційний код;

-         копію трудової книжки

-         військовий квиток (для військовозобов'язаних);

-         електронна декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, за встановленою формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) шляхом її заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК за адресою www.nazk.gov.ua

-         письмову згоду на обробку персональних даних.

 

Документи приймаються до 05 травня  2019 року за адресою:

70500 Запорізька область, м. Оріхів, вул. Шевченка,11

Дата, час і місце проведення конкурсу

07 травня  2019 року о 10 годині

70500 Запорізька область, м.  Оріхів, вул.  Шевченка,11

 

 

 

Загальні вимоги

 

1.

Освіта

Повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

 

2.

Володіння державною мовою:

 

Вільне володіння державною мовою.

                                                               

Спеціальні вимоги

 

 

Знання законодавства

 Конституцію України, закони України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про службу в органах місцевого  самоврядування", "Про державну службу", "Про запобігання корупції" та інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування, практику застосування чинного законодавства України з питань, що належать до його компетенції в наступних галузях: земельне та податкове законодавство .

 

 

Спеціальний досвід роботи

Не потребує.

 

Знання сучасних інформаційних технологій

впевнене користування комп’ютером – рівень досвідченого користувача. Досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point).

 

Якісне виконання поставлених завдань

1. Вміння працювати з інформацією.

2. Орієнтація на досягнення кінцевих результатів.

 

 

Командна робота та взаємодія

 Вміння працювати в команді.

 

Сприйняття змін

 Здатність приймати зміни та змінюватися.

 

Особистісні компетенції

1. Відповідальність.

2. Наполегливість.

 

П'ятниця, 05 Квітня 2019 09:10 | Переглядів: 233

Пошук

Актуально

Оголошення

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Корисні посилання