Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Електронні петиції

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Вакансії

(завершено) Начальник відділу житлово-комунального господарства та благоустрою виконавчого комітету Оріхівської міської ради

Виконавчий комітет Оріхівської міської ради оголошує про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади начальника відділу житлово-комунального господарства та благоустрою виконавчого комітету Оріхівської міської ради.
Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи на державній службі або службі в органах місцевого самоврядування на керівних посадах не менше 3-х років чи в інших сферах управління на керівних посадах не менше 5-ти років.
Додаткова інформація щодо надання переліку документів на конкурс, основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати у головного спеціаліста з кадрових питань виконавчого комітету Оріхівської міської ради та на офіційному сайті Оріхівської міської ради: http://ormr.gov.ua
Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: Запорізька область, Оріхівський район, м.Оріхів, вул. Шевченка, 11, кабінет №5, з 8.00 до 17.00, перерва з 12.00 до 13.00, тел.: 4-31-35.

 

 

 

 

 

 

Додаток  1

до розпорядження

          міського голови

від 03.01.2019  № 1

 

УМОВИ

проведення конкурсу на зайняття посади

начальника відділу житлово-комунального господарства та благоустрою виконавчого комітету Оріхівської міської ради

 

Загальні умови

Посадові обов’язки :                                

1. Сприяє реалізації державної та місцевої політики в галузі  житлово-комунального господарства на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади,  готує пропозиції до програм соціально-економічного розвитку та проекту бюджету  з даних питань.

2. Координує роботу, пов'язану з наданням населенню громади житлово-комунальних послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, вивезення побутових відходів  підприємствами - надавачами цих послуг незалежно від форми власності та  здійснює відповідно до вимог чинного законодавства контроль за організацією якісного обслуговування населення  підприємствами, установами та організаціями житлово-комунального господарства.

3. Здійснює аналіз стану сфер житлово-комунального господарства з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, поводження з побутовими відходами.

4. Розробляє заходи для забезпечення стабільної роботи об’єктів житлово-комунального господарства міста та соціальної сфери в осінньо-зимовий період.

5. Здійснює в межах своєї компетенції контроль за станом експлуатації та утримання житлового фонду і об'єктів комунального господарства незалежно від форм власності.

6. Вживає заходи щодо оснащення наявного житлового фонду засобами обліку та регулювання споживання води і теплової енергії, згідно із міськими,  регіональними та загальнодержавними програмами, бере участь у розробленні та впровадженні енергозберігаючих технологій.

7. Розробляє і реалізує міські програми у сфері житлової політики та надання житлово-комунальних послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, поводження з побутовими відходами, бере участь у їх  розробленні та виконанні державних і регіональних програм.

8. Здійснює контроль за  станом прибудинкових територій багатоповерхового житлового сектору, місць загального користування, діяльністю ОСББ.

9. Аналізує рівень цін і тарифів на продукцію, роботи і послуги житлово-комунального господарства та у разі потреби готує пропозиції щодо їх змін в установленому законодавством порядку.

10. Готує пропозиції щодо збирання, транспортування,  утилізації  та знешкодження  побутових відходів, затвердження схем санітарного очищення міста.

11. Здійснює контроль за діяльністю підприємств, установ та громадян міста з питань виконання рішень виконавчого комітету Оріхівської міської ради віднесених до компетенції відділу.

12. Проводить роботу з заявами, скаргами громадян та листами підприємств, установ, організацій, віднесених до компетенції відділу, готує проекти рішень,  пропозиції для виконання доручень керівництва, самостійно або разом з іншими структурними підрозділами інформаційні та аналітичні матеріали для подання міському голові,

13. Здійснює інші повноваження у сфері житлово-комунального господарства  відповідно до законодавства України та інші  доручення начальника відділу, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів та міського голови.

14. Вносить всю інформацію щодо прийнятих рішень виконавчого комітету та сесії Оріхівської міської ради по питанням житлово-комунального господарства в інформаційну базу даних виконавчого комітету.

 

Умови оплати праці

Посадовий оклад 5900 гривень, надбавка за вислугу років, надбавка за ранг посадової особи місцевого самоврядування, за наявності достатнього фонду оплати праці – премія.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

 

Безстроково

 

  Перелік документів, 

  необхідних для участі в

  конкурсі, та строк їх

  подання

-         заяву на участь у конкурсі;

-         Заява про проведення перевірки, передбаченої Законом України Про очищення влади;

-         особову картку за формою П-2 ДС з додатками;

-          2 фото розміром 3 х 4 см;

-         документи про освіту, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, підвищення кваліфікації;

-         паспорт;

-         ідентифікаційний код;

-         копію трудової книжки

-         військовий квиток (для військовозобов'язаних);

-         електронна декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, за встановленою формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) шляхом її заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК за адресою www.nazk.gov.ua

-         письмову згоду на обробку персональних даних.

 

Документи приймаються до 17 год  04 лютого  2019 року за адресою:

70500 Запорізька область, м. Оріхів, вул. Шевченка,11

Дата, час і місце проведення конкурсу

06 лютого  2019 року о 10 год

70500 Запорізька область, м.  Оріхів, вул.  Шевченка,11

 

 

 

Загальні вимоги

 

1.

Освіта

Повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи на державній службі або службі в органах місцевого самоврядування на керівних посадах не менше

3-х років чи в інших сферах управління на керівних посадах не менше 5-ти років.

 

2.

Володіння державною мовою:

 

Вільне володіння державною мовою.

                                                                

Спеціальні вимоги

 

 

Знання законодавства

 Конституцію України, закони України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про службу в органах місцевого  самоврядування", "Про державну службу", "Про запобігання корупції" та інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування, практику застосування чинного законодавства України з питань, що належать до його компетенції в наступних галузях: земельне та податкове законодавство .

 

 

Спеціальний досвід роботи

Не потребує.

 

Знання сучасних інформаційних технологій

впевнене користування комп’ютером – рівень досвідченого користувача. Досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point).

 

Якісне виконання поставлених завдань

1. Вміння працювати з інформацією.

2. Орієнтація на досягнення кінцевих результатів.

 

 

Командна робота та взаємодія

 Вміння працювати в команді.

 

Сприйняття змін

 Здатність приймати зміни та змінюватися.

 

Особистісні компетенції

1. Відповідальність.

2. Наполегливість.

 

 

 

 
 

Четвер, 03 Січня 2019 09:59 | Переглядів: 603

Пошук

Актуально

Оголошення

Корисна інформація

Investment overview of Orikhiv united territorial community /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Корисні посилання