Офіційний сайт Оріхівської міської ради

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Список лікарів

Список лікарів загальної практики – сімейних лікарів КЗ «ЦПМСД» Оріхівської міської ради

 

 

№ з/п

                П.І.Б.

  Місце роботи

Територія обслуговування

Контактний телефон

1.

Іванченко Лідія Сергіївна, Дорошенко Тетяна Валеріївна

Оріхівська АЗПСМ

Дільниця № 1: 1) вулиці:. Кірова (Каштанова)1-3, Жовтнева (Г.Сагайдачного) 1-155, 2-164, Молодіжна, Горького (Лугова), Воровського (І. Мазепи), 2-22, 1-23, 1 травня (Травнева), 57- до кінця, 58-до кінця, Пролітарська (Спортивна), 1-37-а, 2-40, Шевченка, 49-99, 68-126, Будка 246 км; 2) провулки: Горького ( Квітковий), Матросова, Маяковського (В. Стуса), Дружби, Луговий, Дачний, Чапаєва (Райдужний), Чайковського,Український, Жовтневий (Сагайдачного)

   4-33-42

2.

Бова Аліна Олександрівна

Оріхівська АЗПСМ

Дільниця № 2: 1) вулиці: Гоголя, 2-18,5-17, К.Маркса (Й. Янцена), 1-29, 2-12, 37, 2-62, 1 травня (Чумацька), 1-55, 2-56, Запорізька, 1-51, 2-50,

Л. Курсантів (Покровська), 1-53, 2-66, Шевченка, 1-7, 17, 17а, 19, 25, К. Лібкнехта (М.Сокіл), 2-8, Тімірязєва (Акад. Вернадського), 1-59, 2-46 2) провулки: 1 травня ( Чумацький), Тімірязєва

4-33-42

3.

Палій Марія Іванівна

Оріхівська АЗПСМ

Дільниця № 3: 1) вулиці: К. Лібкнехта (М.Сокіл), 24-64, 35-71а, Миру, 47-до к., 22-до к., Дімітрова (Лукашина), Воровского (І. Мазепи), 26 – до к., 27-до к.,Тімірязєва (Акад. Вернадського), 48-80, 61-95, 119-137,116-до к., Гоголя, 20-48, 25-67, Шевченка,16-66, 33-47, Жовтнева (Г.Сагайдачного),230-до к., 235-249; 2) провулки: Садовий, Перемоги, Смірнова, Шевченка, К. Лібкнехта (М.Сокіл), Гоголя, Мирний, Тихий

4-33-42

4.

Шустрова Тетяна Григорівна

Оріхівська АЗПСМ

Дільниця № 4: 1) вулиці: Елеваторна, Федько (Водопровідна), Дзержинського (Щаслива), Войкова (Озерна), Гражданська, Запорізька з 97, з 110, Суворова, Стадіонна, Кільцева, Правди, 22-38, Л. Курсантів (Покровська), 125, 127, Ч. Партизан (Героїв Крут), 1-39, 2-42, 42а; 2) провулки: Стадіонний, Гражданський, Войкова (Сонячний), Водопровідний, Гагаріна, Гвардійський, Привокзальний, Елеваторний

4-33-42

5.

Мясоєдова Ірина Михайлівна

Оріхівська АЗПСМ

Дільниця № 5: 1) вулиці: Л. Курсантів (Покровська), 73-123, 78-108,  Р. Люксембург (Лесі Українки), 41, 45, Запорізька, 72, К.Маркса (Й. Янцена), 55-83, 64-84, Миру, 9-45, Тімірязєва (Акад. Вернадського), 97а, 101, Правди, 3-19а, 8-20; 2) провулки: К.Маркса (Й. Янцена), Свердлова

4-33-42

6.

Костогриз Тетяна Григорівна

Оріхівська АЗПСМ

Дільниця № 6: 1) вулиці: 95 гв. Дивізії, ЛМС (Южна), МТР, Пелешко, Привокзальна, Степова, Тельмана (Соборна), Фестивальна, Франко, Чапаєва ( І. Богуна), Шмідта (Б. Хмельницького), п. Сільгосптехніки, Піщана, Шовока, Ювілейна, Вишнева, Козацька, Новорічна; 2) провулки: Морозова (Весняний), МТР, Тупіковий, Фестивальний, Тельмана (Соборний)

4-33-42

7.

Євтушенко Валерій Пилипович

Оріхівська АЗПСМ

Дільниця № 7: 1) вулиці: Р. Люксембург (Лесі Українки), 51, 53, 55,57, 47, 47а, 49, Р. Люксембург (Лесі Українки), 4-34, 99-129; 2)провулки: Піонерський (Дружній) 1-13, 15, 17, Заводський

4-33-42

8.

Чепіжко Наталія Романівна

Оріхівська АЗПСМ

Дільниця № 8: 1) вулиці: Ч. Партизан (Героїв Крут), з 41, з 42- до к., Металістів, Вержбицького (Героїв АТО) , Р. Люксембург (Лесі Українки), 36, 151 – до к., Терешкової (Д. Донцова), Орджонікідзе (П.Сергієнка), Космічна; 2) провулки: Лермонтова,Космічний,Олімпійський, Вержбицького (Героїв АТО), Р. Люксембург (Лесі Українки), Шкільний, Металлістів, Терешкової (Д. Донцова), Ч. Партизан (Героїв Крут), Енергетиків

4-33-42

9.

Бондаренко Антоніна Іванівна

Оріхівська АЗПСМ

Дільниця № 9: 1) вулиці: Запорізька, 61-95, 74-110,  Л. Курсантів (Покровська), 67,68,69, К.Маркса (Й. Янцена), 39, 41, 43, 51, Миру, 1-7, 4-20, Овчаренко, 2-32, К. Лібкнехта (М.Сокіл), 21, 23, 2-22, Жовтнева (Г.Сагайдачного), 251-257, Правди, 17-35, Тімірязєва (Акад. Вернадського), 84-114, 109, 111, 115, 117

; 2) провулки: Пушкіна, Суворова, Зелений

4-33-42

10.

Тонконог Валентина Василівна

Оріхівська АЗПСМ

Дільниця № 10: 1) вулиці: Жовтнева (Г.Сагайдачного), 157-231, 166-220, Гоголя, 69-125, 52-114, Приходько, Комсомольська (Таврійська), Московська (Київська), Пролетарська (Спортивна), 41, 44 – до к., Кірова (Каштанова), 8 - до к., К. Лібкнехта (М.Сокіл), 71- до к., 66, 83; 2) провулки: Кірова (Чарівни), Ювілейний, Робочий, Залізнодорожній, Оріхівський, Комарова, Кошевого , З. Космодем’янської, Новий, Л.Чайкіної, Комсомольський (Таврійський)

4-33-42

11.

Шаховцева Інна Анатоліївна

Оріхівська АЗПСМ

Дільниця № 11: 1) вулиці: Ветеринарна,Радянська (М. Грушевського), Правди, 40 – до к., Р. Люксембург (Лесі Українки), 39,43, 99, 1-3; 2) провулки: Піонерський, 19 – до к. з 4-28

4-33-42

12.

Миколайчук Юрій Володимирович

Нестерянська АЗПСМ

с. Нестерянка, с. Мирне, с. Копані

49-2-03

13.

Муравицька Марина Вікторвна

Новоданилівська АЗПСМ

с. Новоданилівка

40-5-57

14.

Ємельяненко Артем Юрійович

Новоандріївська АЗПСМ

с. Новоандріївка, с. Щербаки, с. Новопавлівка

40-3-20

Пошук по сайту

Актуально