Офіційний сайт Оріхівської міської ради

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Оприлюднення проектів регуляторних актів

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта "Про проект Порядку відшкодування фактичних витрат за пільгові перевезення окремих категорій громадян Оріхівської ОТГ на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом"

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта - рішення Оріхівської міської ради від 26.10.2017 № 61 «Про проект Порядку відшкодування фактичних витрат за пільгові перевезення окремих категорій громадян Оріхівської ОТГ на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом»

Розробник - фінансово-економічний відділ виконавчого комітету Оріхівської міської ради Запорізької області.
Проект регуляторного акта передбачає визначення механізму надання пільг на проїзд автомобільним транспортом приміського сполучення окремим категоріям громадян, відшкодування перевізникам фактичних витрат, пов’язаних з перевезенням громадян, які мають право на пільги, в автомобільному транспорті приміського сполучення (за винятком таксі) за рахунок коштів бюджету Оріхівської ОТГ.
Рішення Оріхівської міської ради від 26.10.2017 № 61 «Про проект Порядку відшкодування фактичних витрат за пільгові перевезення окремих категорій громадян Оріхівської ОТГ на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом» та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на офіційному сайті Оріхівської міської ради в розділі Оприлюднення проектів регуляторних актів.
Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу.
Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі за адресою: 70500, Запорізька обл., м. Оріхів, вул. Шевченка, буд. 11 або надсилати на адресу постійної комісії Оріхівської міської ради Запорізької області з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, підприємництва та регуляторної політики: 70500, Запорізька обл., м. Оріхів, вул. Шевченка, 11.

 

Дата публікації: 03.11.2017 | Переглядів: 274

Прикріплені файли:

Пошук по сайту

Актуально