Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Електронні петиції

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Оголошення

Увага! Додатковий рейс автобуса 09 травня 2019 року

Повідомляємо, що у четвер, 09.05.2019, з метою належної організації перевезень під час проведення заходів з нагоди 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, введено додатковий рейс на автобусному маршруті м. Оріхів «Укртелеком» – по м. Оріхів – м. Оріхів «Укртелеком»:

Час прибуття на зупинку

Назва зупинки

8:30

Укртелеком

8:40

Дитячий майданчик (по вул.Г.Сагайдачного)

8:50

вул. Г.Сагайдачного (світлофор)

8:55

Залізнична станція

9:00

Лікарня

9:10

Ліцей

9:15

М-н «Оскар» (заводський мікрорайон)

9:25

Лікарня


З 10 травня 2019 року перевезення пасажирів здійснюватиметься у звичайному режимі.

За інформацією відділу розвитку інфраструктури,
інвестицій, містобудування, архітектури

 

Середа, 08 Травня 2019 08:39 | Переглядів: 28

Пошук

Актуально

Оголошення

Корисна інформація

Investment overview of Orikhiv united territorial community /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Корисні посилання