Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Електронні петиції

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Оголошення

Увага! Конкурс на зайняття вакантної посади вчителя-логопеда комунальної установи “Оріхівський інклюзивно-ресурсний центр” Оріхівської міської ради

Виконавчий комітет Оріхівської міської ради, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 № 545 “Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр”, повідомляє про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади вчителя-логопеда Комунальної установи “Оріхівський інклюзивно-ресурсний центр” Оріхівської міської ради.
Відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття вакантної посади вчителя-логопеда Комунальної установи “Оріхівський інклюзивно-ресурсний центр” Оріхівської міської ради, затвердженого рішенням від 20.12.2018 № 92, встановлюються наступні вимоги до кандидатів на посаду: повна вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю “Спеціальна освіта”, “Корекційна освіта”, “Дефектологія”, “Психологія”. Стаж роботи за фахом не менше трьох років.

Особи, які відповідають основним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, надають (особисто або поштою) до конкурсної комісії наступні документи:
копію паспорта громадянина України;
письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;
копію трудової книжки;
копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками;
заповнений особовий листок по обліку кадрів з автобіографією;
згоду на обробку персональних даних;
підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України “Про запобігання корупції”).
копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою.
Термін прийняття документів конкурсною комісією – 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.
Документи надаються за адресою: м. Оріхів, вул. Шевченка, 11, каб. №5 (головний спеціаліст з кадрових питань), тел. 4 -31-35

Понеділок, 08 Квітня 2019 16:26 | Переглядів: 23

Пошук

Оголошення