Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Електронні петиції

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Оголошення

Конкурс на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Оріхівської міської ради

Виконавчий комітет Оріхівської міської ради оголошує про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Оріхівської міської ради.
Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.
Додаткова інформація щодо надання переліку документів на конкурс, основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати у головного спеціаліста з кадрових питань виконавчого комітету Оріхівської міської ради та на офіційному сайті Оріхівської міської ради: http://ormr.gov.ua.
Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: Запорізька область, Оріхівський район, м. Оріхів, вул. Шевченка, 11, кабінет № 4, з 8.00 до 17.00, перерва з 12.00 до 13.00, тел.: 4-31-35.

 

Детальніше в розділі Вакансії

Вівторок, 09 Квітня 2019 16:05 | Переглядів: 65

Пошук

Оголошення