Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Електронні сервіси

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Оголошення

Молодіжні ради – пріоритетна складова у розвитку громад

14 січня Кабінет Міністрів України затвердив положення про молодіжні консультативно-дорадчі органи (КМДО, або молодіжні ради).

А саме, типові положення про молодіжні консультативно-дорадчі органи, зокрема, Типове положення про молодіжний консультативно-дорадчий орган регіонального рівня та Типове положення про молодіжний консультативно-дорадчий орган місцевого рівня.

Молодіжна політика сьогодні у пріоритеті, а молодіжні ради – це інструмент молодіжного «голосу», який дає можливість почути молодих людей та залучити її активну та свідому частину до вирішення питань місцевого значення у молодіжній сфері.

Це консультативно-дорадчий орган, який утворюється при органах місцевого самоврядування, складається із представників молоді для консультування, розробки та реалізації молодіжної політики на місцях, консолідації молодіжного руху на території.

До складу молодіжної ради можуть входити громадяни України віком від 14 до 35 років. До відповідної команди зможуть долучитися представники учнівського та студентського самоврядування, ті хто закінчив навчання або працює, всі ті, хто має бажання, час  і змогу брати участь в молодіжних проектах, ділитися ідеями та втілювати зміни на краще на території своєї громади.  

Для формування складу молодіжної ради Оріхівська міська рада утворює ініціативну групу з підготовки установчих зборів за участю представників інститутів громадянського суспільства громади.

Пропозиції щодо членів відповідної ініціативної групи приймаються до 20.04.2019 за адресою: 70500 Запорізька обл., м. Оріхів, вул. Шевченка, буд.11 (приміщення Оріхівської міської ради). А також на електронну адресу міської ради: mail@ormr.gov.ua. Консультації за телефоном: (06141)43624, 0662449774 (секретар ради Лепетченко Алевтина Миколаївна).

 

За інформацією загального відділу з питань організації роботи,
звернень громадян та забезпечення діяльності виконавчого комітету міської ради

Вівторок, 19 Березня 2019 09:12 | Переглядів: 124

Пошук

Актуально

Оголошення

Корисна інформація

Investment overview of Orikhiv united territorial community /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Корисні посилання