Офіційний сайт Оріхівської міської ради

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Електронні петиції

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Оголошення

УВАГА! ВИСТАВКА «АгроТехСервіс – 2019»

З 12 по 14 лютого 2019 року у виставковому центрі «Козац-Палац» (м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 70-Б) відбудеться 18-а спеціалізована агропромислова виставка «АгроТехСервіс – 2019».

У виставці «АгроТехСервіс – 2019» візьмуть участь більше 120 підприємств з різних регіонів країни: Запорізької, Дніпропетровської, Київської, Харківської, Кіровоградської, Миколаївської, Херсонської, Вінницької областей.

Експозиції учасників традиційно демонструватимуть сільськогосподарську техніку та запасні частини; матеріали у сфері насінництва, рослинництва та селекції; добрива та засоби захисту рослин; послуги з транспортування, технології зберігання та упаковки продукції.

В рамках виставки «АгроТехСервіс – 2019» працюватиме спеціалізована експозиція «Будівництво в цивільному та аграрному секторі».

Ділова частина виставки включатиме:

  • Семінари на теми «Часник, реалії сезону 2018 року та секрети отримання стабільного прибутку у часниковому бізнесі», «Як заробити на гарбузах». Організатор: ТОВ «Чистий продукт».
  • Науково-практичну конференцію «Садівництво та ягідництво: від проектування до врожаю». Організатор: Асоціація «УкрСадПром».

Запрошуємо агропромислові підприємства та фермерські громади Оріхівської громади відвідати виставку.

Впевнені, що відвідування аграрної виставки та актуальних семінарів стане корисним та ефективним досвідом для роботи Ваших господарств.

Реєстрація відвідувачів на сайті: www.expo.zp.uaЧетвер, 24 Січня 2019 14:32 | Переглядів: 91

Пошук по сайту

Актуально

Оголошення