Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Електронні петиції

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Оголошення

КП «Оріхівський водоканал» Оріхівської міської ради повідомляє про введенння в дію скоригованих тарифів

З 1 жовтня 2018 року будуть введені в дію скориговані тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для населення, бюджетних установ та інших споживачів відповідно до прийнятого рішення виконавчим комітетом Оріхівської міської ради:

 

Рішення виконавчого комітету від 23.08.2018 № 624 Про встановлення КП «Оріхівськй водоканал» Оріхівської  міської ради Запорізької області скоригованих цін (тарифів) на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для населення, бюджетних установ та інших споживачів.

          Керуючись  п. 2 ч. 1 ст. 7 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальної послуги», Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 № 390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» (зі змінами), Порядку встановлення цін(тарифів) на житлово-комунальні послуги, які надаються населенню, бюджетним установам та іншим споживачам на території Оріхівської міської ради від 15.12.2011 №769,   розглянувши  заяву КП «Оріхівський водоканал» Оріхівської  міської ради Запорізької області про розгляд та затвердження скоригованих тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення від 20.04.2018 №74, додані відповідні  розрахункові матеріали, висновок відділу бюджетних відносин від 31.07.2018, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства та благоустрою (протокол від 01.08.2018 №22), виконавчий комітет Оріхівської міської ради

 ВИРІШИВ:

1. Встановити  КП «Оріхівськй водоканал» Оріхівської  міської ради Запорізької області скориговані ціни (тарифи) на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для населення, бюджетних установ та інших споживачів, згідно додатку до даного рішення.

2.  Дане рішення набуває чинності  не раніше  ніж через 15 днів з дня його  офіційного оприлюднення. 

3. Рішення виконавчого комітету Оріхівської міської ради від 23.03.2017   № 302    вважати таким, що втратило чинність, з часу набуття чинності даного рішення.

4. Контроль за виконанням даного  рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів Трифанову О.М., Вініченка М.Д.

 

 Міський голова                                                                          С. Герасименко

 

       

 

 Додаток

 до рішення виконавчого комітету

Оріхівської міської ради Запорізької області

від 23.08.2018 № 624

 

 

Скориговані ціни (тарифи)

КП «Оріхівськй водоканал» Оріхівської  міської ради Запорізької області

на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення

 для населення, бюджетних установ та інших споживачів.

Організація, що надає послуги в м.Оріхів

Одиниця виміру

Водопостачання (в.т.ч. ПДВ)

Водовідведення (в.т.ч ПДВ)

населення

бюджетні установи

інші споживачі

населення

бюджетні установи

інші споживачі

КП «Оріхівський водоканал» Оріхівської міської ради Запорізької області

грн../м3

17,23

17,23

17,23

20,00

20,00

20,00

На підставі розрахункових матеріалів наданих КП «Оріхівський водоканал» Оріхівської міської ради Запорізької області.

 

 

Адміністрація КП «Оріхівський водоканал»

Понеділок, 03 Вересня 2018 10:00 | Переглядів: 541

Пошук

Актуально

Оголошення