Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Електронні петиції

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Оголошення

Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова запрошує на навчання за освітньою-програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами»

Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова готує фахівців зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» (ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр») за освітньо-професійною програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами» за заочно-дистанційною формою навчання. Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу територій. Освітні програми за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» спрямовані на формування нової управлінської еліти України. Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова має позитивний досвід навчання магістрів за освітньою -програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами».
За детальною інформацією звертатися до завідувача кафедри менеджменту і адміністрування Новікової Марини Миколаївни, конт. тел.: роб.: 707-31-13, моб. 067-913-20-34 та куратора освітньої програми Гайдученко Світлани Олександрівни моб. 067-261-13-01.
Сайт кафедри: http://mmgh.kname.edu.ua

Понеділок, 20 Серпня 2018 08:53 | Переглядів: 152

Пошук

Актуально

Оголошення