Офіційний сайт Оріхівської міської ради

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Оголошення

Конкурс на зайняття вакантної посади головного спеціаліста з кадрових питань

Виконавчий комітет Оріхівської міської ради оголошує про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста з кадрових питань виконавчого комітету Оріхівської міської ради.
Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на посадах не менше 1 року, або стаж роботи посадах в інших сферах управління не менше 3-х років.
Додаткова інформація щодо надання переліку документів на конкурс, основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати у інспектора з кадрів Оріхівської міської ради Товкач Я.А. та на офіційному сайті Оріхівської міської ради: http://ormr.gov.ua
Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: Запорізька область, Оріхівський район, м.Оріхів, вул. Шевченка, 11, кабінет №4, з 8.00 до 17.00, перерва з 12.00 до 13.00, тел.: 4-36-24.

 

Детальніше про конкурс в розділі Вакансії

 

Середа, 11 Квітня 2018 16:22 | Переглядів: 288

Пошук по сайту

Актуально

Оголошення