Офіційний сайт Оріхівської міської ради

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Оголошення

ОМКП «ДОЗ «Волна» запрошує дітей на відпочинок на оздоровчий сезон 2018 року

Чому саме у ДОЗ «Волна» слід провести літні канікули?
- ДОЗ «Волна» розташований у мальовничому куточку Богатирського лісництва на березі Молочного лиману Азовського моря. Змішаний ліс лікує бронхіти , алергію, захворювання легенів.
- Унікальними є природні фактори Молочного лиману : рапа та грязі за своїм складом відносяться до сульфідо- ілових, рапа хлоридно – натрієва з мінералізацією 13-19 г/л, води хлориднонатрієві з підвищеним вмістом брому та йоду.Допомагає в лікуванні алергії, цукрового діабету , псоріазу тощо.
- Голуба глина допомагає лікувати захворювання шкіри.

- Маємо свою свердловину з мінералізованою артезіанською питною водою, вживання якої рекомендовано для лікування хронічних гастритів, хронічних захворювань кишечника, хронічних захворювань жовчних шляхів та печінки.
- «Волна» - це чудовий педагогічний колектив, що уміє організувати змістовний відпочинок дітей, розвити їх комунікативні якості, творчі та інтелектуальні здібності.
- ДОЗ «Волна» - це свої авторські пісні та аматорські відеофільми, традиції, режим.
- До послуг любителів спорту два спортивних майданчика (футбольний та волейбольний) та два спортивних майданчика на території пляжу, тенісні столи, кімната з тренажерами, спортивні секції.
- Працює мовний табір з англійської мови, спрямований на вдосконалення мовленнєвої компетентності дітей.
- Своїми руками діти виготовлять цікаві поробки, займаючись у гуртку «Умілі ручки»,
- Для поціновувачів книги створена бібліотечка.
- Туристична екскурсія розкриє мальовничу природу Богатирського лісництва.
- Незабутніми будуть театралізовані дійства свят «Івана Купала», «Нептуна».
- Різноманітні шоу, конкурси та вікторини, театралізовані вистави, квести, вогники наповнять життя дітей новими враженнями, дадуть змогу показати свої таланти.
- Дискотеки згуртують дітей, додадуть романтики перегляд кінофільмів.
Територія табору утопає в зелені дерев, різнобарв’ї клумб. Спальні корпуси на 220 місць типової будови. Є внутрішні туалети й умивальники. Діти проживають у кімнатах по 4 чоловіки.
Для кожного загону облаштовано ігрову кімнату, обладнану телевізором, відеомагнітофоном чи DVD. Стаціонарні душові кімнати забезпечені гарячою водою, працюють щодня.
Природні фактори лісу, лиману, мінеральних вод із свердловини доповнюємо додатковими медичними послугами.

Їдальня на 220 місць дає змогу одночасного прийому їжі всіма відпочиваючими. Харчування п’ятиразове, збалансоване та відповідає нормам , затвердженим Постановою Кабінету Міністрів від 22.11.2004 р. № 1591 зі змінами та доповненнями згідно Постанови Кабінету Міністрів від 06.08.2014 р. № 353. Перспективне меню перед початком сезону узгоджене із Якимівською санепідемстанцією. В минулому оздоровчому сезоні 2016 р. санітарних порушень у процесі експлуатації ДОЗ не виявлено.

Дитячий заклад має власний пляж із зручним виходом до моря, з рятувальною службою, медичним постом, душем з прісною водою та питним фонтанчиком, кабінками для переодягання.

Дитячий оздоровчий заклад «Волна» укомплектований медичним штатом. Цілодобово працює медпункт, забезпечений необхідними ліками, є ізолятор, оглядова кімната, обладнується стоматологічний кабінет. У комплексному лікуванні застосовується преформіровані чинники:
-Аеротерапія – інгаляція з травами, мінеральною водою, морською сіллю тощо;
-Лікувальний масаж та лікувальна гімнастика.
- Фіточаювання
Діти застраховані. Укладено договір з Якимівською ЦРБ на лікування дітей.В оздоровчому закладі завдяки природним факторам успішно лікуються захворювання верхніх дихальних шляхів, шлунково-кишкового тракту.Для безпечного оздоровлення та відпочинку територія оздоровчого закладу огороджена та охороняється.
Вартість дитячої оздоровчої путівки у 2017 складала 5700,00 грн. (21 день.) Ціна у 2018 році корегується . З 01.01.2018 р. по 01.04.2018 р. діє акція - продаж путівок по ціні 2017 р. Перебування у нашому таборі зробить оздоровлення та відпочинок ваших дітей приємним та незабутнім. Можливе перебування дітей 21-14 днів.
Запрошуємо Вас також на сімейний відпочинок,відпочинок вихідного дня, відпочинок матері і дитини тощо. (Ціна договірна, на 2018 рік коригується).


Консультації за телефонами : 06141- 4-33-69 (офіс).Четвер, 22 Лютого 2018 17:26 | Переглядів: 279

Пошук по сайту

Актуально