Офіційний сайт Оріхівської міської ради

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Про ремонт автомобільної дороги державного значення, що проходить через місто Оріхів

На численні звернення мешканців міста та району, щодо незадовільного стану дорожнього покриття по вулиці Запорізькій та вулиці Овчаренко, які є частиною автомобільної дороги загального користування державного значення, повідомляємо наступне.
06 листопада міський голова Герасименко С.М., під час робочої поїздки до міста Запоріжжя, зустрівся з заступником директора Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури Запорізької ОДА Барановською М. В. В ході зустрічі обговорили питання ремонту даної дороги. За словами Марини Володимирівни, кошти (11млн грн.) на ремонт автошляху вже виділені з обласного бюджету. Найближчим часом розпочнуться роботи по ремонту дороги від колишнього поста ДАІ в с.Преображенка до межі з Пологівським районом.
Також міський голова зустрівся з заступником начальника з фінансово-економічних питань Служби автомобільних доріг в Запорізькій області Медведь М.Г., який проінформував, що на виділені кошти проведено тендер, виконавцем робіт визначено ТОВ «Автомагістраль-Південь» м. Одеса. 17 листопада буде підписаний договір та розпочнеться ремонт даної ділянки дороги.
Тож маємо надію, що до Нового Року ділянка дороги державного значення, яка проходить через місто Оріхів буде повністю відремонтована.Четвер, 09 Листопада 2017 15:07 | Переглядів: 201

Пошук по сайту

Актуально