Офіційний сайт Оріхівської міської ради

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

В селі Мирне відбулася розширена робоча нарада

6 листопада 2017 року відбулася планова робоча нарада виконуючого обов’язки старости с. Мирне С.М. Циганкової з активом села - керівниками підприємств, бюджетних установ, депутатів міської ради, підприємців, представниками громадської організації «СКІФ- 2014», на якій розглянуто питання про стан виконання рішень, затверджених протоколом наради від 03 жовтня 2017 року. Завдяки підтримці міської ради та громади села Мирне здійснені такі заходи.
1.Благоустрій: протягом жовтня місяця проведені суботники в центрі села, на територіях об’єктів соціальної інфраструктури, меморіалу Скорботної матері. Впорядковані клумби, узбіччя доріг, покошені газони, вивезено сміття, обрізані дерева, насаджені саджанці дерев, кущів, осінніх квітів. Активну участь у здійсненні заходів з благоустрою приймали керівники і колективи бюджетних установ, сільськогосподарські підприємств, підприємці, населення.
2. 28 жовтня проведений день села Мирне
3.Продится робота по реалізації проектів розвитку території села Мирне:
- «Капітальний ремонт каналізації по селу» прийнято рішення сесії обласної ради про дозвіл на використання коштів екологічного фонду. Проект буде проходити по тендеру «Прозоро»
4. З питання відновлення вуличного освітлення доповідала касир ГО «СКІФ-2014» Г.Г.Богуславська. Виконано три технічні проекти з переобладнання системи вуличного освітлення ( фінансову допомогу надали ТОВ «Татекс СПФ», СФГ «Ясени», СФГ «Алекс», населення), придбані три лічильники ( фінансову допомогу надали ФГ «Надія», депутати) та світлодіодні економні лампи (кошти населення). Всього громадою зібрано 15 тис. грн. В найближчий час планується встановити нові лампи і включити освітлення в повному обсязі.
5. Вирішено позитивно питання роботи гуртків в КЗ «ДНЗ «Колобок» . Завідувач дошкільного закладу Л.М. Готопіло доповіла, що, як і планували, на добровільних засадах ведуть заняття:
- фізично – оздоровчого напрямку Проценко Юрій Вікторович, вчитель фізкультури Мирненської ЗОШ;
- англійської мови, Чевичелова Євгенія Валентинівна, член батьківського комітету;
- образотворчого мистецтва Савіна Анжела Олександрівна, вихователь дитячого садка;
Батьки задоволені та активно допомагають в плані обладнання приміщення для занять, оснащення дітей необхідними дидактичним матеріалом і приладдям.
6. За кошти обласної ради придбано два насоси для артезіанських свердловин комунального підприємства на суму 22 тис. грн.
7. За підтримки Оріхівського міського голови в КЗ «ДНЗ «Колобок» встановлено індивідуальне опалення. З 23 жовтня дошкільний заклад розпочав опалювальний період.
Обговоривши виконання затверджених заходів учасники наради запропонували включити до план роботи на листопад 2017 року наступні питання:
1. за пропозицією Берьозіної О.Г., голови ФГ «Витязь», та Біллерис О.О., голови ГО «СКІФ-2014», директора СФГ «Алекс» з погодженням міської ради вирішили зібрати молодіжний актив села, визначити графіки чергування та шляхи взаємодії з відповідними службами охорони навколишнього природного середовища і правоохоронними органами по недопущенню вирубки зелених насаджень в лісосмугах.
2. Прийняти активну участь у підготовці матеріалів для проведення виїзного засідання виконавчого комітету міської ради на території села Мирне.
3. Клопотати перед міською радою про надання дозволу на виготовлення проектів «Капітальний ремонт крівлі будівлі будинку культури», «Встановлення індивідуального опалення в будівлі будинку культури» для включення в проект бюджету громади на 2018 рік;
4. Звернутись до міської ради з клопотанням запланувати видатки в бюджет громади 2018 року на оплату вуличного освітлення по селу Мирне.

 

Середа, 08 Листопада 2017 17:01 | Переглядів: 174

Пошук по сайту

Актуально