Офіційний сайт Оріхівської міської ради

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Новини

Відбулось засідання 5 сесії Оріхівською міської ради

26 жовтня 2017 року у великій залі районної ради відбулось засідання 5 сесії Оріхівською міської ради сьомого скликання. На засідання були запрошені депутати міської ради, керівники комунальних підприємств та закладів, голови квартальних комітетів. З 26 обраних до міської ради депутатів на засіданні сесії були присутні 23.
На початку засідання міський голова Герасименко Сергій Михайлович оголосив хвилину мовчання за загиблими захисниками в зоні проведення антитерористичної операції на сході країни.
Після обрання лічильної комісії та секретаріату, міський голова надав можливість представникам політичних партій для виступу.
З інформацією до присутніх звернувся депутат міської ради Мних О.М. Він повідомив присутнім про те, що від імені його колеги по партії хтось неодноразово звертався до Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) щодо, нібито, неправильно заповнених електронних декларацій. Олег Миколайович повідомив, що його колега не зверталась до НАЗК, а також застеріг тих хто причетний до цього, не прикриватись чужим іменем і попросив висловлюватись публічно.
Після цього міський голова зачитав звернення, яке надійшло йому від громадських організацій «Учасники бойових дій та АТО», ГО «Січ», ГО «Фрідепталь», також підписане депутатом міської ради Грибняком А.Г. В зверненні йшлося про важливість дотримання використання державної мови при наданні дозволів приватним підприємцям, при розміщенні інформаційної та рекламної продукції в сфері обслуговування. За дорученням міського голови дане звернення буде опубліковано в газеті «Оріхів» та на офіційному сайті міської ради.
Також Сергій Михайлович зачитав повідомлення ТО політичної партії «Опозиційний блок», в якому йдеться про те, що керівником фракції обрано депутата Лось В.В.
Після цього депутати перейшли до розгляду питань черги денної. В ході роботи постійних депутатських комісій найбільше пропозицій надійшло стосовно питання «Про проект Положення «Про оренду земельних ділянок на території Оріхівської об’єднаної територіальної громади та порядок встановлення розмірів орендної плати за користування земельними ділянками». Кожну пропозицію стосовно розміру орендної плати депутати проголосували окремо. Але остаточні розміри орендної плати за землю будуть прийняті після процедури публічного обговорення, згідно чинного законодавства, щодо регуляторних актів.
Особливої уваги також було надано питанню про передачі установ, закладів та майна до складу комунальної власності Оріхівської міської ради об’єднаної територіальної громади. З цього питання слово надали голові районної ради Дудніченко К.В. Вона зауважила, що від даного рішення буде залежати подальша доля цих комунальних закладів. Дане рішення було прийнято одноголосно.
Крім того депутати розглянули питання про внесення змін до міського та сільських бюджетів, про затвердження структури виконавчих органів, загальної численності апарату Оріхівської міської ради та її виконавчих органів, про фінансування установ, закладів з міського бюджету у 2018 році, про умови оплати праці працівників апарату ради та виконавчого комітету міськради та інші. Загалом було розглянуто 70 питань.
Результати поіменного голосування були оприлюднені в день голосування в розділі "Рішення міської ради".Четвер, 26 Жовтня 2017 16:50 | Переглядів: 370

Пошук по сайту

Актуально