Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Особливий дзвоник для особливих дітей

Ось і настав, довгожданий день для всієї дітвори - день зустрічей, усмішок, день першого шкільного дзвоника. Ми за доброю традицією зустрічаємо Перше вересня - початок нового навчального року, як велике і радісне свято.
У відділенні соціальної реабілітації дітей – інвалідів, що діє на базі КУ «ТЦСО» Оріхівської районної ради Запорізької області, проходить реабілітацію 17 дітей з особливим потребами. Діти мають різний характер захворювань, та незважаючи на це багато з них відвідують дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади, інші навчаються вдома.
Ось і в цьому році, 31 серпня, для таких дітей пролунав особливий дзвінок. І хоча цей дзвінок пролунав не на шкільному подвір'ї, а в затишному приміщенні територіального центру, де діти вже котрий рік отримують соціальні послуги, діти все ж таки здійснили подорож до країни Знань. Адже кожного дня, діти з особливими потребами, навчаються самообслуговуванню, спілкуванню, розвивають свої інтелектуальні можливості. Подорожуючи по країні Знань, діти мали змогу пограти в ігри, прийняти участь в конкурсах, а потрапивши на мис Букварія розгадували цікаві загадки.
У відділенні соціальної реабілітації дітей – інвалідів свято першого дзвоника відбулось у атмосфері родинного затишку. Відкрила свято директор територіального центру Кернична Н.В., яка привітала дітей з початком навчального року, побажала всім здоров’я та успіхів у навчанні, а також подякувала дітям за їх наполегливість та прагнення працювати над собою.
Передати подарунки та солодощі для дітей традиційно прийшли добре знайомі гості свята. З привітальним словом та найкращими побажаннями до всіх присутніх звернулась голова районної ради Дудніченко К.В., вітання та солодощі від міського голови Герасименка С.М. передала Жбанкова Людмила Михайлівна, а головний спеціаліст з питань внутрішньої політики апарату Оріхівської райдержадміністрації Дорофєєва Оксана Олексіївна привітала всіх дітей від імені голови райдержадміністрації Проценка М.Г., та вручила подарунки від народного депутата України Володимира Бандурова.
Особлива увага цього дня приділялась нашим трьом першокласникам, дітям які в цьому році відкриють першу сторінку свого шкільного життя, всі вони отримали подарункові набори для школи.
Посмішки, радісний настрій панували на святі. В кінці кожна дитина отримала подарунки, це повітряні кульки та солодощі.П'ятниця, 01 Вересня 2017 15:48 | Переглядів: 445

Пошук

Актуально

Оголошення

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Корисні посилання