Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Відбулось засідання 3 сесії Оріхівською міської ради

31 серпня 2017 року у великій залі районної ради відбулось засідання 3 сесії Оріхівською міської ради сьомого скликання. На засідання були запрошені депутати міської ради, керівники комунальних підприємств, голови квартальних комітетів. З 26 обраних до міської ради депутатів на засіданні сесії були присутні 24.

На початку засідання міський голова Герасименко Сергій Михайлович оголосив хвилину мовчання за загиблими захисниками в зоні проведення антитерористичної операції на сході країни.

Перед розглядом основних питань присутні заслухали зауваження депутата районної ради Жирченка С.І. щодо діючих тарифів на комунальні послуги. Після чого міський голова дав доручення створити робочу групу для вивчення цього питання.

Після прийняття черги денної, депутати заслухали інформацію прокурора Вигівського В.В. про результати діяльності Токмацької місцевої прокуратури за І півріччя 2017 року на території міста Оріхова та Оріхівського району та інформацію виконуючого обов’язки начальника Оріхівського відділення поліції Пологівського відділу поліції ГУ НП в Запорізькій області Богдан О.М. за І півріччя 2017 року.

Далі депутати розглядали питання «Про створення та затвердження складу комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності  та виконавців робіт із землеустрою» та «Про створення та затвердження складу конкурсної комісії по оренді майна комунальної власності». По цим питанням виступала секретар міської ради Лепетченко А.М.

Після цього депутати розглянули і підтримали проекти рішень про внесення змін до рішень про міський та сільські бюджети. З цих питань доповідачем була заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Трифанова О.М.

Решту питань порядку денного було включено до пакетного голосування та одноголосно прийнято відповідні рішення. Загалом депутати розглянули 78 питань.

Результати поіменного голосування були оприлюднені в день голосування в розділі "Рішення міської ради".

Після закриття сесії з інформацією виступила директор Оріхівської  районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Бойко Л.В. Вона провела презентацію на тему «Ефективне спілкування з відвідувачами».

Також за пропозицією комісії з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства та благоустрою депутати заслухали інформацію керівника КП «Житлосервіс» про стан справ підприємства та запропонували втрутитись в ситуацію яка склалася з ПАТ «Запоріжжяобленерго».

 

Фото надані редакцією газети "Трудова Слава".П'ятниця, 01 Вересня 2017 15:37 | Переглядів: 369

Пошук

Актуально

Оголошення

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Корисні посилання