Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

На звернення міського голови частину автомобільної дороги Т-08-12 буде включено до виробничого плану ДП «Запорізький облавтодор»

На звернення міського голови від 08.08.2017 року, щодо капітального ремонту дорожнього покриття автодороги Т-08-12 від а/д М-18 – Лугове – Оріхів км 32+491 – км 41+460 (ділянка від міста Оріхів до села Новоандріївка) в Оріхівському районі Служба автомобільних доріг повідомила, що представниками філії «Оріхівський РАД» та Служби автомобільних доріг було проведено обстеження даної ділянки дороги та виявлено руйнування верхнього шару покриття на площі 2400 м2 та аварійну ямковість на площі 400 м2. Орієнтовна вартість ремонтних робіт складе близько 1,3 млн. грн.
Через блокування рахунків виконавчою службою, у ДП «Запорізький облавтодор», немає можливості придбати дорожньо-будівельні та паливо-мастильні матеріали для виконання робіт. Тому роботи з ліквідації аварійної ямковості на даний час виконати не можливо.
Після відновлення виробничої діяльності ДП «Запорізький облавтодор» роботи з ремонту частини покриття вищевказаної автодороги будуть включені до виробничого плану філії ДП «Запорізький облавтодор».

 Вівторок, 29 Серпня 2017 17:22 | Переглядів: 273

Пошук

Актуально

Оголошення

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Корисні посилання