Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Прийміть вітання

Новини

Інформація щодо тимчасового виїзду дитини за межі України!

На теперішній час дана тема є актуальною, тому як багато хто з батьків хоче без дозволу другого здійснити виїзд дитини за кордон.
Повідомляємо громадянам, які мають наміри тимчасового виїзду (до одного місяця) за межі України зі своєю дитиною, що є певна процедура, за якою один із батьків, без дозволу другого, може здійснити перетин кордону та виїхати за межі України.
Той з батьків, з ким проживає дитина, подає до служби у справах дітей за місцем проживання дитини такі документи:
- заяву;
- копію паспорта заявника;
- копію паспорта дитини (у разі наявності);
- довідку про реєстрацію місця проживання заявника (у разі коли в паспорті відсутні дані про реєстрацію місця проживання) (видає виконавчий комітет Оріхівської міської ради);
- довідку про реєстрацію місця проживання дитини (видає виконавчий комітет Оріхівської міської ради);
- копію свідоцтва про народження дитини;
- копію рішення суду про розірвання шлюбу (у разі наявності);
- підтвердження про відправлення рекомендованого листа згідно з вимогами, передбаченими абзацом першим частини п’ятої статті 157 Сімейного кодексу України (у разі наявності);
копію документа, виданого лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу, в порядку та за формою, встановленими МОЗ (подається для тимчасового виїзду за межі України дитини з інвалідністю, дитини, яка хворіє на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісне орфанне захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), гострі або хронічні захворювання нирок IV ступеня, або на утримання дитини, яка отримала тяжкі травми, потребує трансплантації органа або паліативної допомоги).
Служба у справах дітей за результатами розгляду зазначених документів, відвідування дитини за місцем її проживання, проведення бесіди з тим із батьків, хто проживає окремо від дитини (у разі можливості її проведення), або бесіди з дитиною, яка досягла 14 років, готує висновок про підтвердження місця проживання дитини для її тимчасового виїзду за межі України за спеціальною формою протягом 7 (семи) робочих днів або про відмову затвердження такого висновку.
Підставами для відмови є: неподання заявником документів, передбачених цим пунктом; наявність рішення суду, в якому визначено місце проживання дитини з іншим із батьків або відкриття провадження у справі щодо визначення місця проживання дитини.
Служба у справах дітей в день прийняття рішення/розпорядження інформує про нього: заявника - засобами телефонного зв’язку; того з батьків, хто проживає окремо від дитини (у разі коли місце його проживання відоме) - шляхом надсилання йому копії рішення/розпорядження рекомендованим листом.
У разі коли протягом десяти робочих днів з дня прийняття рішення/розпорядження його не оскаржено, воно набирає законної сили і його копія, завірена в установленому порядку, видається заявнику для пред’явлення під час перетинання державного кордону України.
Рішення/розпорядження діє протягом одного року з дня набрання ним законної сили.
Звертатися необхідно до Служби у справах дітей Оріхівської районної державної адміністрації Запорізької області, яка знаходиться за адресою: вулиця Покровська, 58, Оріхів, Запорізька область.
Оріхівською міською радою створена Служба у справах дітей виконавчого комітету Оріхівської міської ради, але на даний час проходить процедура прийняття на роботу працівників, фахівців даної справи. У разі прийняття даних повноважень Службою у справах дітей виконавчого комітету Оріхівської міської ради, про це інформація додатково буде розміщена на офіційному сайті Оріхівської міської ради.

 

 

За інформацією юридичного відділу
виконавчого комітету Оріхівської міської радиСереда, 11 Вересня 2019 11:22 | Переглядів: 87

Пошук

Актуально

Корисна інформація

Матеріали проєкту Генерального плану м. Оріхів для громадського обговорення

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Корисні посилання