Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Прийміть вітання

Новини

Місто в очікуванні свята

9 вересня у кабінеті міського голови відбулося засідання оргкомітету з питання відзначення Дня міста, 244-ї річниці від його заснування та 76-ї річниці визволення міста від нацистських загарбників.
У роботі оргкомітету взяли участь міський голова С. Герасименко, заступники міського голови, керівники відділів виконавчого комітету міської ради, КП «Благоустрій».
Під час засідання було проаналізовано заходи, які вже відбулися в місті в рамках запланованих з нагоди річниці, відзначено досягнення, а також вказано на недоліки. Крім того, наголошено на необхідності широкого використання різноманітної святкової атрибутики під час проведення відповідних заходів в подальшому. І в першу чергу, комунальним підприємствам доручено подбати про благоустрій та прибирання міста.
Міський голова наголосив на необхідності максимального узгодження дій в напрямку забезпечення громадського порядку під час проведення масових заходів. Прийнято рішення щодо тимчасового обмеження та перекриття руху транспорту на площі Покровській та прилеглих до неї вулиць з метою створення комфортних та безпечних умов для відпочинку мешканців міста та його гостей.
Присутні обговорили окремі питання підготовки масового заходу, погодили спільні дії під час його проведення. Міський голова дав відповідні доручення членам оргкомітету з обговорених питань.
З детальним планом проведення заходів приурочених до Дня міста, можна буде ознайомитись на офіційному сайті Оріхівської міської ради протягом наступних двох тижнів у рубриці «Новини» за посиланням : ormr.gov.ua

 

За інформацією загального відділу
з питань організації роботи, звернень громадян
та забезпечення діяльності виконавчого комітету міської радВівторок, 10 Вересня 2019 15:07 | Переглядів: 174

Пошук

Актуально

Корисна інформація

Матеріали проєкту Генерального плану м. Оріхів для громадського обговорення

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Корисні посилання