Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Прийміть вітання

Новини

Пройшло перше заняття групи самодопомоги

Як необхідно під час екстремальних ситуацій надати першу медичну допомогу оточуючим нас людям, а також собі, коли хвилини грають роль у збереженні життя. Але не кожен з нас володіє навичками надання цієї допомоги, із-за відсутності знань не можуть допомогти самому собі розпізнати сигнали організму з приводу захворювання і небезпеки для життя. Таким чином 06.09.2019 року працівники відділення соціальної допомоги вдома комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Оріхівської міської ради організували роботу групи самодопомоги для членів клубу активного довголіття «Берегиня».
Група самодопомоги - це зібрання громадян із спільними проблемами, метою якого є їх усунення або мінімізація, опираючись на власний досвід учасників групи та поради експертів. Звісно, що з віком гостро стає питання підтримки здоров’я, надання першої допомоги собі та оточуючим, які опиняються в ситуаціях загрози життю. Тому було прийнято рішення провести цикл занять саме з цієї теми.
Перше заняття допомогла провести сімейний лікар відділення первинної медичної допомоги Тонконог Валентина Василівна, яка зробила особливий акцент на проблемах серцево - судинних захворювань, що найбільше турбували гуртківців.
Про питання першої домедичної допомоги розповіли представники товариства «Червоного Хреста» Калашнікова Людмила Олександрівна та медична сестра, волонтер Терновська Світлана Олексіївна.
Учасники групи самодопомоги отримали необхідну інформацію та мали змогу поспілкуватися з фахівцями за принципом «рівний - рівному».

За інформацією КУ «Центр надання соціальних послуг»Понеділок, 09 Вересня 2019 15:48 | Переглядів: 162

Пошук

Актуально

Корисна інформація

Матеріали проєкту Генерального плану м. Оріхів для громадського обговорення

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Корисні посилання