Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Відбулася презентація Проекту Європейського Союзу та Програми Розвитку ООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень»

13 серпня 2019 року о 10-00 годині в сесійній залі Оріхівської міської ради за адресою: м. Оріхів, вул. Покровська, 58, відбулася презентація Проекту Європейского Союзу та Програми Розвитку ООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» /Project EU/UNDP “Home-Owners of Ukraine for Sustainable Energy Efficiency Solutions”/ (HOUSES).

В презентації Проекту взяли участь старші багатоквартирних житлових будинків м. Оріхів, с. Нестерянка, с. Мирне, старости цих старостинських округів, представники ініціативних груп з утворення ОСББ, голови та члени діючих ОСББ, та інші зацікавлені особи.

Презентацію відкрив міський голова С. Герасименко, який наголосив на необхідність проведення кардинальних змін в утриманні багатоквартирного житлового фонду громадив зв’язку з прийняттям Закону України «Про житлово - комунальні послуги», що вступив в дію з 01.05.2019 року, та іншими законодавчими актами. Створення ОСББ є самим оптимальним варіантом для належного утримання багатоквартирного житлового будинку, комфортного проживання його мешканців та закликав присутніх до плідної роботи в цьому напрямку, стати реальними власниками майна, приміщень загального користування та допоміжних приміщень у своїх будинках.

Про мету Проекту Європейского Союзу та Програми Розвитку ООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» /Project EU/UNDP “Home-Owners of Ukraine for Sustainable Energy Efficiency Solutions”/ (HOUSES), партнерство, його фінансування та шляхи реалізації інформували спеціаліст з розвитку громад, регіональний координатор ПРООН з досягнення цілей сталого розвитку в Запорізькій області Устімов Генадій та експерт у Запорізькій області «Програма енергоефективність в Україні» Ігор Галочка
Європейський Союз та Програма розвитку ООН (ПРООН) запускають дворічний проект «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» із метою стимулювати та підтримати створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) у всіх 24 областях України. Щонайменше 2 000 нових ОСББ буде створено та загалом 4 000 ОСББ пройдуть навчання з управління енергоефективними проектами.
В середньому 480 000 осіб отримають пряму вигоду від реалізації проекту, та не менш ніж 1 мільйон українців підвищать свою обізнаність у сфері енергоефективності.

ЄС надає фінансування розміром 4 млн євро в межах Програми підтримки енергоефективності для України (EE4U). ПРООН надаватиме технічну допомогу шляхом впровадження проекту, який триватиме з 1 жовтня 2018 року до 30 вересня 2020 року.

Протягом двох років проект буде проводити інформаційну кампанію на національному, обласному та місцевому рівнях з метою інформувати широку громадськість і місцеві громади щодо нового законодавства у сфері енергоефективності, програм Фонду енергоефективності та механізмів фінансування, які він пропонує. Проект також проводитиме серію групових та індивідуальних консультацій для активних співвласників, які мають намір створити ОСББ, уже створених ОСББ та місцевої влади з питань створення ОСББ, ведення бухгалтерії та фінансового менеджменту, пошуку та отримання фінансування для ініціатив з покращення стану будинків.

Цілями проекту є:
- стимулювати та підтримати створення ОСББ;
- підготувати ОСББ для отримання фінансування та реалізації проектів з покращення стану будинків;
- сприяти підвищенню обізнаності населення з питань енергоефективності та енергозбереження;
- сприяти підвищенню енергоефективності житлового фонду.
Проект тісно співпрацюватиме з Фондом енергоефективності України та іншими програмами і донорами, які підтримують ОСББ та впровадження заходів з енергозбереження.
Подати заявку на участь в проекті можна за посиланням www.houses.in.ua/registration
Запрошуємо до співпраці ОСББ, ЖБК, ініціативні групи зі створення ОСББ.Вівторок, 13 Серпня 2019 16:12 | Переглядів: 155

Пошук

Актуально

Оголошення

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Корисні посилання