Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

«Конка – 2019» традиційно зустрічала шанувальників волейболу пляжного з різних куточків країни

Вже стало гарною традицією проведення в м. Оріхів турніру з волейболу пляжного, яких збирає на берегу річки Конка спортсменів різних вікових категорій, справжніх цінителів цього виду спорту з різних куточків країни.
Вже понад 10 років завдяки ініціативі та спонсорської підтримки нашого земляка Олександра Онищенка волейбол класичний та пляжний розвиваються, стають популярними, об’єднують велику кількість прихильників в громаді, а турнір «Конка» з волейболу пляжного, який отримав статус Всеукраїнського, став справжньою візитівкою нашого міста. 06 липня відбулося урочисте відкриття турніру, яке символічно розпочалося з рукопотискання всіх учасників змагань, шикування та підняття національного прапору та прапору змагань.
Учасників змагань привітав міський голова С. Герасименко, який подякував О. Оніщенку та його команді за активну життєву позицію та особистий внесок в розвиток спорту в громаді, а також вручив грамоти та сувеніри з логотипом громади ветеранам спорту та організаторам турніру. Подяками міського голови за значні досягнення в спорті, популяризацію волейболу та прославлення Оріхівської громади на волейбольних майданчиках України та Європи, нагороджено Анохіна Данііла, гравця Супер Ліги України з волейболу Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», та Оніщенка Нікіту, учня КЗ «Опорний заклад загальної середньої освіти «Сузір’я», члену збірної України з волейболу серед юнаків до 16-и років. Всім присутнім очільник громади побажав гарного настрою, спортивних перемог та успіхів у житті.
Протягом 05-07 липня спортсмени виборюватимуть першість в трьох категоріях: дівчата, «MEN» та чоловіки 90+. Цього року в змаганнях беруть участь 50 команд, які представляють Запорізьку, Дніпропетровську, Донецьку, Луганську, Харківську, Полтавську, Кропивницьку області та м. Київ.
За честь своєї громади змагаються дівочі команди (тренер Жильцов В.І.) у складі: Вітер Л., Кульбак А., Черепахи А., Резніченко С., Литвиненко Ю., Владімірової Д. В категорії «MEN» за оріхівську громаду у складі збірних команд виступають Анохін Д. (Полуян Г. м. Харьків), Манелюк Я.(Свириденко Д. м. Маріуполь), Оніщенко Н. (Меркулов М. м. Світловодськ), Дяченко Є. та Агашков В. Категорію «Ветерани» представляють Онищенко О. (Савчук О. м. Запоріжжя), та оріхівська команда у складі Полоторацького Р. та Фесенка В.
Побажаємо наших землякам успіху та перемоги.

За інформацією загального відділу з питань організації роботи,
звернень громадян та забезпечення діяльності
виконавчого комітету міської радиНеділя, 07 Липня 2019 11:06 | Переглядів: 338

Пошук

Актуально

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Корисні посилання