Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Відбулось засідання комісії про зміну тарифів на комунальні послуги

19.06.2019 відбулось чергове засідання комісії з розгляду проектів тарифів на комунальні послуги на території об єднаної територіальної громади Оріхівської міської ради.
На засіданні розглянули 2 питання, які раніше виносились для обговорення :
1. Про зміни діючих тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів, виконавець послуг – КП «Житлосервіс» Оріхівської міської ради.
2. Про зміни діючих тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення для потреб споживачів сіл Нестерянка, Мирне, Новоданилівка, Новопавлівка, що надаються КП «Нестерянський комунальник».
В ході роботи врахувавши внесені зауваження та пропозиції, надані з дня публікації повідомлення про намір здійснити зміну тарифів, комісією було прийнято рішення винести дане питання на чергове засідання виконавчого комітету Оріхівської міської ради.

З розрахунками про зміни діючих тарифів на послуги з вивезення ТПВ можна ознайомитись за посиланням :
http://ormr.gov.ua/ogoloshennia/3449-povidomlennia_pro_namir_zdiisniti_zminu_diiuchikh_tarifiv_na_poslugi_z_vivezennia_pobutovikh_vidkhodiv_tpv_dlia_potreb_naselennia_biudzhetnikh_ustanov_ta_inshikh_spozhivachiv_kp_zhitloservis_orikhivskoi_miskoi_radi_zaporizkoi_oblasti.html
З розрахунками про зміни діючих тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення для потреб споживачів сіл Нестерянка, Мирне, Новоданилівка, Новопавлівка, що надаються КП «Нестерянський комунальник» можна ознайомитись за посиланням :
http://ormr.gov.ua/ogoloshennia/3662-povidomlennia_pro_namir_zdiisniti_zmini_diiuchikh_tarifiv_na_poslugi_tsentralizovanogo_vodopostachannia_ta_vodovidvedennia_dlia_potreb_spozhivachiv_sil_nesterianka_mirne_novodanilivka_novopavlivka_shcho_nadaiutsia_kp_nesterianskii_komunalnik.html

 Середа, 19 Червня 2019 17:02 | Переглядів: 177

Пошук

Актуально

Оголошення

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Корисні посилання