Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Здійснили еко - тур «Стежками рідного краю»

15 червня працівниками відділення соціальної допомоги вдома комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Оріхівської міської ради за сприяння міської влади було організовано еко-тур «Стежками рідного краю» по Мелітопольському району для членів клубу активного довголіття «Берегиня».
Учасники еко-туру відвідали православний монастир святого Савви Освяченого. Напередодні одного із значущих свят християнства Дня Святої Трійці літні люди могли сповідатися, помолитися за близьких та рідних, замислитися про буття у затишку лип біля фонтану і лілій. Далі шлях пролягав до Кам’яної Могили – пам’ятки сивої давнини і таємниці сучасності. Більшість мандрівників незважаючи на висоту у дванадцять метрів і поважний вік змогли подолати Кам’яну Могилу. І вже на вершині спробували пізнати її тайни, помилуватися краєвидами, помедитувати. Ставало спекотно і за планом наші мандрівники поїхали до села Терпіння, яке славиться дванадцятьма цілющими джерелами, купіллю та озером. Тут у затінку дерев пили цілющу, джерельну воду, купалися, писали вірші, розважалися пантомімікою, загадками на логічне мислення. Увінчало мандрівку відвідування 450 літнього дуба Патріарха, що має статус пам’ятки природи місцевого значення. Під вітами якого відпочивали ще чумаки, а ми були вражені розміром стовбура, який змогли охопити аж п’ ять осіб. Поверталися додому сповнені гарним настроєм, безліччю вражень від подорожі і спілкування, з багажем нових знань про рідний край.
Питання створення умов для повноцінного та активного життя людей старшого віку в об’єднаній територіальній громаді є одним із пріоритетів роботи влади. Учасники клубу відділення соціальної допомоги вдома комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» є активними пропагандистами активного довголіття та здорового способу життя в громаді, справжнім прикладом для дітей та онуків. Мандруючи та пізнаючи світ навколо себе, вони знайшли собі заняття по душі, отримавши можливість навчитись чомусь новому та розвивати уже наявні вміння.

За інформацією КУ «ЦНСП»
виконавчого комітету
Оріхівської міської радиВівторок, 18 Червня 2019 15:48 | Переглядів: 255

Пошук

Актуально

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Корисні посилання