Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Ура канікули!

Ось і настало літо – настільки довгоочікуваний час літніх канікул. Час, коли на цілих три місяці діти можуть забути про вчителів, уроки, домашні завдання та про все, що пов’язано зі школою і навчанням! Літні канікули – це час веселощів і нових знайомств, час відпочинку і час змін! Прийшла довгождана чудова пора, коли яскраво світить сонечко, тішать око своєю буйною зеленню і розмаїттям квітів ліси, луки, поля. А ще літня пора напрочуд голосиста й дзвінка, наповнена дитячим сміхом, веселощами, пригодами, екскурсіями, іграми… В таку дивовижну пору в закладах культури Оріхівської ОТГ, згідно плану роботи, проводиться безліч заходів для дітей .
В Новоандріївському сільському будинку культури-філіалі завідувач Сніжко Т.А., разом із учасниками художньої самодіяльності Мацюк І.М. та Воробйовою Л.М. організували похід з дітьми «Кольорове літо – квітнуть в лузі квіти», де знайомили дітей з польовими травами і квітами. Перший похід був виснажливим, бо йти довелося довго, долали перешкоди. Коли ми дійшли до потрібного місця – першої зупинки, діти разом з дорослими залюбки зробили привал, де насолоджувались холодком та смачними бутербродами, печивом, соками. Відпочивши, всі активно грали в ігри. Після цього продовжили свій шлях до другої зупинки, де також перепочили, адже сонце припікало невтомно. Трохи втомлені, але задоволені, повернулися в село. Останній привал це будинок культури, в якому діти знову розважалися і з гарним настроєм, наповнені новими враженнями, повернулися додому.
12 червня, працівники Мирненського сільського будинку культури-філіалу на території села, у дитячому містечку організували захід «У поході ми були» для дітей загальноосвітньої школи та дитячого садочку «Колобок».
Спочатку діти відвідали молочно-товарну ферму, пройшовши по селу з рюкзаками повернулися до дитячого містечка. І тут почалися справжні забави. Разом з дорослими розбивали табір, ставили палатки, вчилися розпалювати вогнище, на якому потім готували картоплю з салом, грали в цікаві ігри, проводили спортивні естафети.
В цілому захід пройшов цікаво у дружелюбній обстановці. Діти та й дорослі були дуже задоволені, хоч трохи й стомлені, але ж один одному пообіцяли, що це не останній такий захід цього літа.
Організовуючи для дітей різноманітну за формами і змістом діяльність, працівники сільських закладів культури створюють оптимальні умови для того, щоб літній відпочинок став цікавим, пізнавальним, активним та здоровим.

 

 

За інформацією відділу культури, туризму
та охорони культурної спадщини
виконавчого комітету
Оріхівської міської радиВівторок, 18 Червня 2019 09:26 | Переглядів: 117

Пошук

Актуально

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Корисні посилання