Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Якість надання медичних послуг в громаді – на контролі міської влади

До виконавчого комітету Оріхівської міської ради надходять численні звернення жителів громади щодо медичних послуг, рівень якості надання яких ніби то пов’язаний з недофінансуванням комунального закладу «Оріхівська центральна лікарня» з місцевого бюджету.
Звертаємо Вашу увагу, що до бюджету об’єднаної територіальної громади Оріхівської міської ради передані повноваження з надання первинної медичної допомоги та утримання КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Оріхівської міської ради.
КЗ «Оріхівська ЦРЛ» є комунальною власністю Оріхівської районної ради і утримується за рахунок районного бюджету.
Головний розпорядник коштів – Оріхівська районна державна адміністрація.
Згідно з бюджетним законодавством , обсяг медичної субвенції обраховується відповідно до встановленого нормативу на 1 жителя громади. Тому ця субвенція першочергово надходить до громад, які в повному обсязі перераховують її до районного бюджету. Надалі вищезазначену субвенцію районний бюджет фінансує КЗ «Оріхівська ЦРЛ» для її утримання.
До відома, у 2018 році сума медичної субвенції перерахована з усіх громад до районного бюджету на утримання КЗ «Оріхівська ЦРЛ» в сумі 29137,0 тис. грн., у 2019 році – 31579,5 тис. грн. (що на 2442,5 тис. грн. більше ніж у минулому році). В тому числі, від громади Оріхівської міської ради в 2018 році перераховано до районного бюджету медичної субвенції в сумі 12015, 7 тис. грн. та за 6 місяців 2019 року – 6495,2 тис. грн. Кошти перераховуються в повному обсязі та своєчасно.
Крім того додатково, з метою підтримки окремих категорій громадян, з бюджету нашої громади ( за рахунок свої власних доходів) у 2019 році виділено кошти на придбання препаратів інсулін в сумі 360,0 тис. грн. , для розвитку донорства крові та її компонентів – 36, 7 тис. грн.
Виконавчий комітет Оріхівської міської ради не стоїть осторонь від проблем жителів громади, зацікавлений у вирішенні проблеми поліпшення надання медичних послуг та орієнтується на підтримку та захист інтересів жителів нашої громади.

За інформацією відділу бюджетних відносинП'ятниця, 14 Червня 2019 16:19 | Переглядів: 85

Пошук

Актуально

Оголошення

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Корисні посилання