Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Якість надання медичних послуг в громаді – на контролі міської влади

До виконавчого комітету Оріхівської міської ради надходять численні звернення жителів громади щодо медичних послуг, рівень якості надання яких ніби то пов’язаний з недофінансуванням комунального закладу «Оріхівська центральна лікарня» з місцевого бюджету.
Звертаємо Вашу увагу, що до бюджету об’єднаної територіальної громади Оріхівської міської ради передані повноваження з надання первинної медичної допомоги та утримання КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Оріхівської міської ради.
КЗ «Оріхівська ЦРЛ» є комунальною власністю Оріхівської районної ради і утримується за рахунок районного бюджету.
Головний розпорядник коштів – Оріхівська районна державна адміністрація.
Згідно з бюджетним законодавством , обсяг медичної субвенції обраховується відповідно до встановленого нормативу на 1 жителя громади. Тому ця субвенція першочергово надходить до громад, які в повному обсязі перераховують її до районного бюджету. Надалі вищезазначену субвенцію районний бюджет фінансує КЗ «Оріхівська ЦРЛ» для її утримання.
До відома, у 2018 році сума медичної субвенції перерахована з усіх громад до районного бюджету на утримання КЗ «Оріхівська ЦРЛ» в сумі 29137,0 тис. грн., у 2019 році – 31579,5 тис. грн. (що на 2442,5 тис. грн. більше ніж у минулому році). В тому числі, від громади Оріхівської міської ради в 2018 році перераховано до районного бюджету медичної субвенції в сумі 12015, 7 тис. грн. та за 6 місяців 2019 року – 6495,2 тис. грн. Кошти перераховуються в повному обсязі та своєчасно.
Крім того додатково, з метою підтримки окремих категорій громадян, з бюджету нашої громади ( за рахунок свої власних доходів) у 2019 році виділено кошти на придбання препаратів інсулін в сумі 360,0 тис. грн. , для розвитку донорства крові та її компонентів – 36, 7 тис. грн.
Виконавчий комітет Оріхівської міської ради не стоїть осторонь від проблем жителів громади, зацікавлений у вирішенні проблеми поліпшення надання медичних послуг та орієнтується на підтримку та захист інтересів жителів нашої громади.

За інформацією відділу бюджетних відносинП'ятниця, 14 Червня 2019 16:19 | Переглядів: 111

Пошук

Актуально

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Корисні посилання