Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Роботи на водопровідно – каналізаційній системі міста

Підрядною організацією ПП «Агроводресурс» завершено капітальний ремонт артезіанської свердловини №6. На даний час підрядною організацією проводяться роботи по її підключенню до діючої системи водопостачання. Після проведених робіт з капітального ремонту свердловини її дебіт збільшився майже в три рази, що дасть можливість стабільно забезпечувати питною водою мешканців південної частини міста.
Працівниками КП «Оріхівський водоканал» виконані роботи з бетонування каналізаційного колодязя на колекторі по вул. Академіка Вернадського у м.Оріхів. Після укріплення бетонного розчину буде здійснено заповнення отвору в просторі колодязя глиною для утворення замка, що буде попереджувати потрапляння води.
Завершені роботи на об’єкті «Капітальний ремонт водопроводу по вул. Гетьмана Сагайдачного (від вул. Таврійської до пров. Робочого) у м. Оріхів Запорізької області», до нового водогону підключені всі абоненти.
Але 13.06.2019 року на цьому об’єкті сталася прикра ситуація – зафіксовано факт з умисного відключення невідомими особами ділянки водопроводу. Для ліквідації цієї аварійної ситуації від системи водопостачання КП «Оріхівський водоканал» вимушені були відключити КЗДО «Калинка» та майже двісті споживачів на 5 годин. Виконавчий комітет Оріхівської міської ради стурбований самовільним втручанням в централізовану систему водопостачання посторонніми особами.
В зв’язку з цим звертаємося до мешканців міста з проханням надавати інформацію КП«Оріхівський водоканал» за телефоном 4-34-36 про виявлені пошкодження на системі водопостачання та не втручатися самостійно у водопровідне господарство міста.

 

За інформацією відділу
житлово-комунального господарства та благоустрою
виконавчого комітету Оріхівської міської радиП'ятниця, 14 Червня 2019 15:49 | Переглядів: 151

Пошук

Актуально

Оголошення

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Корисні посилання