Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Роботи на водопровідно – каналізаційній системі міста

Підрядною організацією ПП «Агроводресурс» завершено капітальний ремонт артезіанської свердловини №6. На даний час підрядною організацією проводяться роботи по її підключенню до діючої системи водопостачання. Після проведених робіт з капітального ремонту свердловини її дебіт збільшився майже в три рази, що дасть можливість стабільно забезпечувати питною водою мешканців південної частини міста.
Працівниками КП «Оріхівський водоканал» виконані роботи з бетонування каналізаційного колодязя на колекторі по вул. Академіка Вернадського у м.Оріхів. Після укріплення бетонного розчину буде здійснено заповнення отвору в просторі колодязя глиною для утворення замка, що буде попереджувати потрапляння води.
Завершені роботи на об’єкті «Капітальний ремонт водопроводу по вул. Гетьмана Сагайдачного (від вул. Таврійської до пров. Робочого) у м. Оріхів Запорізької області», до нового водогону підключені всі абоненти.
Але 13.06.2019 року на цьому об’єкті сталася прикра ситуація – зафіксовано факт з умисного відключення невідомими особами ділянки водопроводу. Для ліквідації цієї аварійної ситуації від системи водопостачання КП «Оріхівський водоканал» вимушені були відключити КЗДО «Калинка» та майже двісті споживачів на 5 годин. Виконавчий комітет Оріхівської міської ради стурбований самовільним втручанням в централізовану систему водопостачання посторонніми особами.
В зв’язку з цим звертаємося до мешканців міста з проханням надавати інформацію КП«Оріхівський водоканал» за телефоном 4-34-36 про виявлені пошкодження на системі водопостачання та не втручатися самостійно у водопровідне господарство міста.

 

За інформацією відділу
житлово-комунального господарства та благоустрою
виконавчого комітету Оріхівської міської радиП'ятниця, 14 Червня 2019 15:49 | Переглядів: 182

Пошук

Актуально

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Корисні посилання