Офіційний сайт Оріхівської міської ради |

Перейти до скриньки довіри

Розділи

Я маю право!

Банер - Я маю право!

Новини

Вперед на зустріч здійсненню мрій!

Життя - це безперервне здійснення мрії. Хтось мріє стати лікарем, хтось - пекарем, хтось – космонавтом… Але хто не мріє стати мером? Мріяти не заборониш, а деякі з фантазій і бажань цілком можуть утілитися в реальність.
13 червня 2019 року учасники літнього майданчика КЗ «Оріхівський БДТ» Оріхівської міської ради «Веселий вулик» прийняли запрошення міського голови, відвідати Оріхівську міську раду. Дітей гостино зустрів керівний апарат ради. Особисто секретар ради Лепетченко Алевтина Миколаївна провела дітей в кабінет міського голови та зробила історичну довідку про будівлю, в якій розташована міська рада. Розповіла, що окрім засідань виконавчого комітету тут відбуваються засідання депутатських груп, комісій, прямі телефонні лінії, особистий прийом громадян.
Несподівано для всіх відбувся досить дорослий діалог з дітьми. Діти ставили багато актуальних питань. Навіть у малечі є ціль у майбутньому змінити світ на краще. Спілкування прирівнялося до «засідання міської ради».
Алевтина Миколаївна запросила дітей відвідати наступного разу велику сесійну залу, де проходять сесії міської ради, щоб діти змогли відчути себе справжніми ораторами: стати за трибуну, спробувати голосувати депутатським пультом електронної системи голосування.
Діти розповідали про свої плани на майбутнє, смакуючи морозиво, яким дітей пригостили в кабінеті міської ради. А головне – бажання продовжити наступного року роботу літнього майданчика на базі КЗ «Оріхівський БДТ» «Веселий вулик – 2020».
Позитивні емоції і радість переповнювали кожного, хто завітав цього дня до міської ради, діти з задоволенням сиділи у кріслі міського голови, робили фото та селфі на пам'ять.
У цей день міський голова Герасименко Сергій Михайлович був у відпустці, але діти залишили йому гостинець – смачний коровай.Четвер, 13 Червня 2019 21:04 | Переглядів: 352

Пошук

Актуально

Оголошення

Корисна інформація

Investment passport of Orikhivska Amalgameted territorial hromada /
Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення (МГН) до будівель і приміщень закладів або установ загального користування у Оріхівській міській об’єднаній територіальній громаді

Назви вулиць та провулків м. Оріхів

Положення помічника-консультанта депутата Оріхівської міської ради

Перелік землевпорядних організацій в м. Оріхів

"Гаряча" телефонна лінія та електронна поштова скринька з питань запобігання корупції Оріхівськаої районної державної адміністрації

Інвестиційний паспорт Оріхівської об'єднаної територіальної громади

Розклад руху автобуса

Основні підприємства, розташовані на території Оріхівської міської об’єднаної територіальної громади

До уваги учасників бойових дій!

Вирішення питання поводження з тарою пакувальною

Як отримати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Щодо введення в дію ЗУ Про житлово-комунальні послуги

Корисні посилання